Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Jak na vytápění pergol

Součástí každé pergoly by také mělo být vytápění, abyste ji mohli používat i v chladnějších dnech. Existuje mnoho způsobů, jak pergolu vytopit...Pojďme se blíže podívat, jaké máte možnosti.
blog

K čemu všemu může sloužit pergola

Pergoly jsou skvělým způsobem, jak propojit dům se zahradou. Hliníkové pergoly využijete pro relaxaci, grilování nebo oslavy po tři roční období. Moderní pergoly mají mnoho podob. Více v našem článku...
blog

Jak přichytit dekoraci na dveře a přitom je nezničit

Pro někoho představuje podzim pochmurný a šedý čas, podzimní výzdoba ale bývá plná barev. Chryzantémy, dýně, barevné věnce z listí. Jak zdobíte svůj dům vy?
blog

Balkónové dveře – plast či hliník

Balkónové a terasové dveře jsou důležitou součástí vašeho domova. Vnáší do něj světlo a propojují vás s okolím. Víte co vše je třeba zvážit při výběru balkónových či terasových dveří? Nejen materiál a design, ale také možnosti otevírání či posunu.
blog

Typy požární ochrany u vchodových dveří

Protipožární dveře mohou vypadat zcela obyčejně, ovšem díky materiálu fungují jako požární uzávěr. V rodinných domech oddělují garáž a zbytek domu, v bytových domech zase rozdělují prostory, aby se případný požár více nešířil.
blog

Předsazená montáž okna a její výhody

Věděli jste, že existuje tzv. předsazená montáž okna? Můžete si to představit tak, že okno není "zapadlé" ve zdi, ale naopak je díky speciální nosné konstrukci předsazené...více se dozvíte v článku.
blog

Jak se liší hlavní a vedlejší vchodové dveře

Kromě hlavních vstupních dveří, které by měly být krásné a bezpečné zároveň, mohou mít některé domy více vchodů. Jako vedlejší vchodové dveře si můžete představit terasové, do garáže, na zahradu...Máte také více vchodových dveří?
blog

Protihlukové dveře - potřebujete je?

Klasické dveře, vchodové i interiérové, dokáží tlumit zvuky z okolí. Pokud byste potřebovali určité místnosti odhlučnit více, poté doporučujeme pořídit protihlukové dveře se speciálními zárubněmi.
blog

Dveře na terasu - nejčastější problémy a jak je opravit

Zadrhnou vám někdy terasové dveře nebo se hůře pohybují ve vodících kolejích? I dveře na terasu je někdy potřeba seřídit nebo opravit. Šikovný kutil to zvládne i sám.
blog

Falcové nebo bezfalcové dveře

Znáte už moderní bezfalcové dveře. Pojďme si je představit blíže a porovnat s klasickým dveřmi. Kam se bezfalcové dveře hodí, jak vypadají a jaké mají výhody vám prozradí náš článek.
blog

Okna a dveře v novostavbě (ROZHOVOR)

Tentokrát přinášíme rozhovor s Ing. arch. Karolínou Záluskou, která vám poradí s výběrem oken, dveří a stínící techniky. Navíc prozradí tipy, jak vše barevně sladit a jak vybrat doplňky k oknům a dveřím.
blog

Velký přehled interiérových dveří

Interiérové dveře jsou důležitým prvkem každého domova. Pojďme si představit jednotlivé typy a možnosti, které při výběru dvěří máte.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE