Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Hliníková pergola jako luxusní doplněk domu a zahrady

Terasa s pergolou případně zimní zahradou patří neodmyslitelně k bydlení v domě. Je to místo, kde trávíte volný čas, kde si hrají děti i místo, kde můžete pěstovat květiny či bylinky.
blog

Proč si vybrat hliníkovou pergolu na míru

Při výběru pergoly je optimální volit tu na míru. Skvěle sedne přesně na rozměr terasy a vy si tak můžete užít relax či grilování naplno.
blog

Dveře jako základ bezpečného bydlení

Základem bezpečnosti jsou kvalitní vchodové dveře. Více než 50 % vloupání totiž proběhne přes hlavní vchodové dveře. Správné vchodové dveře musí splňovat několik náležitostí, jako je zařazení do bezpečnostní třídy, kvalitní bezpečnostní zámek či protipožární ochrana. Svět oken nabízí velké množství designového a barevného provedení, výběr je tedy jen na vás. Náš článek vám poradí jak vhodné vchodové dveře vybrat.
blog

Rosení plastových oken – problém, kterým má jednoduché řešení

Proč se Vám rosí plastová okna a jak tomu zabránit Vám poradí náš článek.
blog

Jak na drobné opravy oken

Když si pořídíte kvalitní plastová okna a budete se o ně starat, vydrží vám dlouhá desetiletí, alespoň 30 let, ale spíše i 50 let. Nejspíše už je nebudete muset nikdy měnit, bude to až na vašich potomcích. Na životnost má však samozřejmě vliv i pečlivá a pravidelná údržba. V článku vám poradíme, které drobné opravy zvládnete sami.
blog

Nápady na originální velikonoční dekorace od českých blogerek

Velikonoce jsou již za dveřmi, přinášíme vám tipy na krásné a originální dekorace od českých blogerek a z příspěvků na našich facebookových stránkách. Nechte se inspirovat a připravte si krásnou jarní výzdobu, se kterou si užijete pohodové Velikonoce.
blog

Pořízení a montáž hliníkové pergoly

Pořízení hliníkové pergoly je skvělé rozhodnutí, propojíte tak dům se zahradou a užijete ji téměř po celý rok. Zjistěte v článku, jak u nás probíhá její objednávka, zaměření a montáž.
blog

Výměna oken krok za krokem – od přípravy, přes stavební povolení až po montáž

Pokud se chystáte vyměnit okna, je třeba myslet na to, že i ta se řídí platnou legislativou. Připravili jsme pro vás návod krok za krokem, jak taková výměna probíhá a co neopomenout.
blog

Mikroventilace a její používání v zimě

Věděli jste, že v zimě není vhodné používat mikroventilaci? Jak správně větrat v zimním období, abyste minimalizovali tepelné ztráty a nepoškodili si okna, vám poradí náš článek.
blog

Jak zařídit balkon

Byty v panelových domech nejsou často příliš velké a prostor navíc se může hodit. Máte-li balkón či lodžii, můžete je plnohodnotně využívat. Zasklení balkónu rozšíří váš byt, vznikne prostor, který bude sloužit jako místo k odpočinku, miniherna pro děti nebo pracovna.
blog

Jak správně větrat

V zimním ročním období je velmi důležité se zaměřit na správné větrání. Zvláště pokud máte plastová okna, která utěsní místnost a zabraňují proudění vzduchu. Náš článek vám poradí, jak správně větrat a naopak čeho se vyvarovat.
blog

Kondenzace vody a plíseň na oknech

Zvláště na podzim a v zimě trápí mnoho domácností rosení skel a horším případě i vznik plísně. Zatímco kondenzace vody je spíše designovou záležitostí, plíseň již představuje pro okna vážný problém. V případě, že není rychle odstraněna, může poškodit nátěr a snížit životnost těsnění. A to ani nemluvě o negativních dopadech na lidské zdraví. Jak této situaci předejít a jak jí řešit, pokud už vznikla vám poradí náš článek.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE