Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Nejlepší české e-booky o úklidu a organizaci domácnosti

Organizace domácnosti, hloubkový úklid, decluttering, minimalismus, Marie Kondo...zajisté jste některé z těchto hesel slyšeli. Pojďme se blíže s touto oblastí seznámit prostřednictvím skvělých e-booků.
blog

Obhájili jsme označení "Spolehlivá firma" i v roce 2021

Obhájili jsme označení "Spolehlivá firma" 2021, naše důležité kontakty tak naleznete nejen na našich www stránkách, ale také na Firmy.cz, Najisto.cz a Google.
blog

Designérka Iva Drozdová pomáhá dát oknům příjemný styl, eleganci a radost (ROZHOVOR)

Přinášíme vám zajímavý a inspirativní rozhovor s interiérovou designérkou Ivou Drozdovou, která se specialuzje především na bytový textil.
blog

Prodlužte živostnost plastových oken správnou údržbou svépomocí

Správná údržba plastových oken prodlouží jejich životnost a také zajistí jejich bezproblémové fungování. V článku přinášíme kompletní průvodce údržbou oken svépomocí.
blog

Kompletní průvodce výběrem plastových oken

Pro naše zákazníky jsme připravili kompletního průvodce výběrem plastových oken. V článku se dozvíte, jak správně vybrat plastová okna, aby vám skvěle sloužila dlouhá léta.
blog

Představujeme bioklimatickou pergolu

Bioklimatické pergoly jsou opravdu tou nejluxusnější volbou, kterou si můžete dopřát. Naklápěcí lamely přirozeně stíní, ale přitom umožňují vzduchu proudit. Pojďte se blíže seznámit...
blog

Top inspirující ebooky o interiérovém designu

Jestliže patří interiérový design mezi vaše záliby, jistě oceníte tři skvělé ebooky, díky nimž můžete vylepšit své bydlení. Nechte se inspirovat učením feng shui nebo užitečnými radami z oboru interiérového designu.
blog

Bezpečnost terasových a balkónových dveří v případě požáru

Bezpečnost terasových a balkónových dveří se řeší především z pohledu ochrany před zloději. Pojďme se podívat, jak je to s požární bezpečností terasových dveří.
blog

Příslušenství pro okna - kompletní průvodce

Při koupi plastových oken doporučujeme zvážit i pořízení doplňků, jako jsou parapety, sítě proti hmyzu či stínící techniku. Pojďme se podívat, jaké máte možnosti při výběru okenních doplňků.
blog

Hliníkový altán nebo hliníková pergola?

Altán nebo pergola? Obojí má svá pro i proti. Pergola může být umístěna hned u domu nad terasou a oceníte tak blízkost kuchyně. Altán zase v zahradě pod stromy, což má zajisté své kouzlo.
blog

Energetické nároky na terasové a balkónové dveře

Energetické nároky na terasové či balkónové dveře jsou obdobné jako na plastová okna. Jen kvalitní terasové dveře a odborná montáž zajistí jejich bezproblémové fungování.
blog

Hliníková pergola ke zdi vs. volně stojící

Dle charakteru vašeho domu a zahrady můžete volit pergolu samostatně stojící v zahradě nebo pergolu, která přímo navazuje na dům. Obojí má svá pro a proti...Pro kterou se rozhodnete vy?
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE