Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Top inspirující ebooky o interiérovém designu

Jestliže patří interiérový design mezi vaše záliby, jistě oceníte tři skvělé ebooky, díky nimž můžete vylepšit své bydlení. Nechte se inspirovat učením feng shui nebo užitečnými radami z oboru interiérového designu.
blog

Bezpečnost terasových a balkónových dveří v případě požáru

Bezpečnost terasových a balkónových dveří se řeší především z pohledu ochrany před zloději. Pojďme se podívat, jak je to s požární bezpečností terasových dveří.
blog

Příslušenství pro okna - kompletní průvodce

Při koupi plastových oken doporučujeme zvážit i pořízení doplňků, jako jsou parapety, sítě proti hmyzu či stínící techniku. Pojďme se podívat, jaké máte možnosti při výběru okenních doplňků.
blog

Hliníkový altán nebo hliníková pergola?

Altán nebo pergola? Obojí má svá pro i proti. Pergola může být umístěna hned u domu nad terasou a oceníte tak blízkost kuchyně. Altán zase v zahradě pod stromy, což má zajisté své kouzlo.
blog

Energetické nároky na terasové a balkónové dveře

Energetické nároky na terasové či balkónové dveře jsou obdobné jako na plastová okna. Jen kvalitní terasové dveře a odborná montáž zajistí jejich bezproblémové fungování.
blog

Hliníková pergola ke zdi vs. volně stojící

Dle charakteru vašeho domu a zahrady můžete volit pergolu samostatně stojící v zahradě nebo pergolu, která přímo navazuje na dům. Obojí má svá pro a proti...Pro kterou se rozhodnete vy?
blog

Hliníková pergola jako luxusní doplněk domu a zahrady

Terasa s pergolou případně zimní zahradou patří neodmyslitelně k bydlení v domě. Je to místo, kde trávíte volný čas, kde si hrají děti i místo, kde můžete pěstovat květiny či bylinky.
blog

Proč si vybrat hliníkovou pergolu na míru

Při výběru pergoly je optimální volit tu na míru. Skvěle sedne přesně na rozměr terasy a vy si tak můžete užít relax či grilování naplno.
blog

Dveře jako základ bezpečného bydlení

Základem bezpečnosti jsou kvalitní vchodové dveře. Více než 50 % vloupání totiž proběhne přes hlavní vchodové dveře. Správné vchodové dveře musí splňovat několik náležitostí, jako je zařazení do bezpečnostní třídy, kvalitní bezpečnostní zámek či protipožární ochrana. Svět oken nabízí velké množství designového a barevného provedení, výběr je tedy jen na vás. Náš článek vám poradí jak vhodné vchodové dveře vybrat.
blog

Rosení plastových oken – problém, kterým má jednoduché řešení

Proč se Vám rosí plastová okna a jak tomu zabránit Vám poradí náš článek.
blog

Jak na drobné opravy oken

Když si pořídíte kvalitní plastová okna a budete se o ně starat, vydrží vám dlouhá desetiletí, alespoň 30 let, ale spíše i 50 let. Nejspíše už je nebudete muset nikdy měnit, bude to až na vašich potomcích. Na životnost má však samozřejmě vliv i pečlivá a pravidelná údržba. V článku vám poradíme, které drobné opravy zvládnete sami.
blog

Nápady na originální velikonoční dekorace

Velikonoce jsou již za dveřmi, přinášíme vám tipy na krásné a originální dekorace od českých blogerek a z příspěvků na našich facebookových stránkách. Nechte se inspirovat a připravte si krásnou jarní výzdobu, se kterou si užijete pohodové Velikonoce.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE