Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Dvířka pro psy v plastových dveřích

Máte-li doma zvířecího člena domácnosti, možná řešíte instalaci malých dvířek, díky nimž by si pes či kočka mohli sami vyběhnout na zahradu dle potřeby. Přečtěte si v našem článku jak na to.
blog

Proč je důležité mít v práci okno

Dostatek světla není důležitý jen doma, ale také v práci. Je prokázáno, že dostatek přirozeného světla spolu s dalšími faktory, jako je atmosféra v práci, komunikace nebo vybavení, zvyšuje produktivitu zaměstnanců.
blog

Jak si vybrat správný typ markýzy

Do léta sice nějaký čas zbývá, ale pokud byste měli rádi toto léto markýzu, je třeba se zamyslet nad jejím výběrem. Jakou byste si představovali konstrukci a barvu? Více vám přináší náš článek.
blog

10 (ne)tradičních dekorací, které rozzáří okna, dveře i balkony

Vkusné a zajímavé dekorace dokáží změnit váš domov k nepoznání. Nechte se inspirovat a zpříjemněte si domácí atmosféru s krásnou výzdobou.
blog

Jak sušit prádlo na zaskleném balkóně

Balkon ve městě je velké plus. Nejen, že si tam můžete vytvořit zonu klidu nebo minizahrádku, ale má i praktické využití např. k sušení prádla. Přinášíme tipy, jak sušit prádlo na balkoně a přitom zabrat co nejméně místa.
blog

Těsnění do plastových oken

Těsnění v plastových oknech zamezuje únikům tepla a zlepšuje tak tepelně izolační vlastnosti oken. Jak se o těsnění v oknech starat a jak dlouho vydrží plně funkční vám poradí náš článek.
blog

Povánoční výzdoba oken a dveří, která poslouží celou zimu

Vánoce a s nimi i sváteční nálada jsou definitivně za námi, přesto se nemusíme s novým rokem vzdát krásné výzdoby. Stačí jen drobné úpravy již hotové vánoční dekorace.
blog

Jak přerušit tepelný most u parapetů

Tepelný most je místo, kde dochází k větším tepelným tokům než v jeho okolí, tj. vznikají tepelné úniky a ztráty. V článku se dozvíte, jak se takové tepelné mosty najdou a jaké je řešení proti únikům tepla.
blog

I klika dotváří design domu

Celkový design vstupních dveří dotváří klika a doplňky. Oblíbená je kulová klika nebo klasická v mnoha barevných a tvarových provedeních. Které dáte přednost vy? Více v našem článku...
blog

Co se starými žaluziemi

Máte-li doma staré vysloužilé žaluzie, možná přemýšlíte co s nimi. Možností je několik, odvést je do sběrného dvora, domluvit se s prodejncem žaluzií anebo je kretivně využít.
blog

Jak dostat do domu více světla

Podzim a zima jsou ve znamení šedi, nedostatku světla a slunce. Mnoho z nás už se proto těší na jaro, kdy dny budou delší a v domě bude více světla. V článku naleznete tipy jak prosvětlit svůj domov, kde se hned budete cítít příjemněji.
blog

Garážová vrata jako hlavní vchod do domu

Garážová vrata jako hlavní vchod do domu je neobvyklé řešení, přesto má své výhody. Ocení to především rodiny, kde je třeba široký bezbariérový vstup.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE