Nejhezčí vánoční interiéry blogerek 2021

Nejhezčí vánoční interiéry blogerek 2023

  • Publikováno: 15.12.2023
  • Kategorie: obecné články

Pojďme se inspirovat krásnou vánoční výzdobou blogerek. Můžete podle nich vytvořit dekorace na poslední chvíli. V oblibě jsou nejvíce přírodní materiály, světýlka a bílá barva. Zpravidla vám stačí základní materiály, které má většina z nás doma, případně si nasbíráte na procházce přírodniny. A jak zdobíte svůj domov v předvánočním čase vy?

Brzy nastane ten magický okamžik, kdy ozdobíme vánoční stromeček. Blogerka Klára z forart.cz nám přináší návod na krásné vánoční ozdoby. Jsou nádherné jako drobný vánoční dárek, ale můžete s dětmi vyrobit i ozdoby pro celou rodinu a domácí mazlíčky a každý rok je dávat na stromeček. Stačí skleněné či plastové ozdoby, glitrové i matné fólie, barevný papír a trocha grafického a technického talentu na zhotovení polepů.

Lenka z forart.cz

Blog: Cut blog (Vánoční ozdoby I., Vánoční ozdoby II.)
Autorka: Klára z forart.cz

Blogerka Pavlína je velký milovník Vánoc a byt si zdobí s příchodem adventu. Dominantní barvou je červená a zlatá, doplněné bílou. Pojďte se inspirovat kombinací přírodních materiálů, zlatých akcentů na ozdobách, svíčkami a drobnými dekoracemi, které zútulní váš dům.

Life by Pavlína

Blog: Life by Pavlina
Autorka: Pavlína

Inspirujte se také výzdobou blogerek z minulých let

Letos nás velmi zaujal věnec z jalovce, který přináší blog Prairie Charm. Není tak tradiční jako z klasických jehličnatých větviček, přesto je velmi krásný a do interiéru přináší krásnou adventní náladu. Blogerka Alexandra už věnec nijak více nezdobila, což ocení především milovníci minimalistických a přírodních dekorací. 

Náš tip: inspirujte si u Alexandy také dalšími dekoracemi - vánoční květinový košík s mechem a čemeřicí.Blog Prairie Charm

Blog: Prairie Charm
http://www.prairie-charm.com/2021/12/tvorenie-z-jalovca.html

Na blogu Lady Tattooch najdete inspiraci na krásou vánoční hvězdu. Vyrobíte ji z papíru (klidně i balicícho) a ačkoli vypadá velmi efektně, její výroba není vůbec složitá, což ocení i děti, které se určitě rády zapojí.

Blog Lady Tattooch

Blog: Lady Tattooch
http://ladytattooch.blogspot.com/2021/12/diy-papirova-hvezda.html


Na blogu Kreativní Techniky najdete spoustu krásných nápadů a receptů nejen na vánoční tvoření a pečení. Zde přinášíme tip na výrobu vánočních ozdob z papíru, můžete si podle podrobného návodu zhotovit vločky a andělíčky. Stačí jen zajímavý papír (např. skvěle vypadají listy ze starých vyřazených knih), nůžky, korálky nebo drobná ozdoba a tavná pistole.

Blog Kreativní Techniky - ozdoby z papíruBlog: Kreativní techniky
https://kreativnitechniky.cz/vanocni-ozdoby-z-papiru/Na stejném blogu najdete také nápad na výrobu dekorací z borových šišek. K velkým borovým šiškám můžete tavnou pistolí připevnit perličkový řetízek nebo stuhu. Z borových šišek lze také vyrobit malé vánoční stromečky s hvězdičkou z badyánu. Pokud nemáte tavnou pistoli, pak stačí poskládat šišky do pěkné vázy / skelnice a doplnit krátkým světelným LED řetězem.

Na blogu Kreativni Techniky najdete množství nápadů na vánoční tvoření - svícny se skořičí a badyánem, dekorace ze sušených pomerančů, adventní věnec...Rozhodně doporučujeme prohlédnout krásné fotky i nápady na dekorace, které využijete po celý rok.

Blog Kreativní Techniky - šišky

Blog: Kreativní techniky
https://kreativnitechniky.cz/vanocni-dekorace-ze-sisek/


Blogerka Gabriela z blogu Live my life přináší nápad pro milovníky boho stylu - "macramé vánoční ozdoba". Většinu materiálu budete mít opět doma, případně posbíráte venku ve svém okolí. Základem je pěkná větev (ideálně březová zbavená kůry) a pár jehličnatých větviček, poté už je zdobení na vás - můžete použít drobné ozdoby, dřevěné vločky, stuhy, zabalené krabičky vypadající jako dárek...

Blog: Live my life - macramé

Blog: Live my lifeKrásně také vypadají žaludy natřené barvou a zavěšené na větvičky. Velmi jednoduché a přitom tak efektní. Blogerka Gabriela použila bílou akrylovou barvu, k žaludům připevnila čepičky a provázek a zavěsila na větvičky. Krásně bude celá dekorace vypadat i s použitím krátkého světělného LED řetězu. Nabarvené žaludy také nemusíte rozvěšovat po jednom, ale lze je spojit za sebou v řetěz.

Blog: Live my life - žaludy

Blog: Live my life


Na závěr přinášíme tvoření pro děti, které potěší malý betlém. Na jeho výrobu vám budou stačit 3 malé hliněné květináčky, chvojí, dřevěné korálky s namalovaným obličejem, měkký filc, dekorační slámu a tavnou pistoli. Nápad naleznete na portálu svet-bydleni.cz, autorkou dekorace je redaktorka Jana Bitalová.

Blog: svet-bydleni - betlem

Portál: svet-bydleni.cz (autorka dekorace je redaktorka Jana Bitalová)
https://www.svet-bydleni.cz/diy-pro-deti-betlemBlogerka Petra
z blogu Oringle říká, že se narodila pro pastelky. Ale její šikovné ruce dokážou vyrobit i krásné vánoční dekorace, věnce nebo domečky z perníku.

OringleBlog: Oringle
http://www.oringle.cz/2019/11/a-dalsi-davka-naladicky.html

 

S adventem zdobí svůj domov i blogerka Iva z blogu Jednoduchá krása. Pojďme se inspirovat krásným adventním věncem laděným do bílé barvy i přírodním svícnem, který byste stihli do Štědrého dne ještě teď.

Jednoduchá krásaBlog: Jednoduchá krása
http://jednoduchakrasa.blogspot.com/2019/11/advent.html

 

Blogerka Petra z blogu My Home Style vytvořila vánoční baňky technikou macramé. V loňském roce takto vázala macramé vločky a stromečky. Co to vlastně macramé technika je? Jedná se o drhání nebo-li vázání šňůrek za použití ozdobných uzlíků, takto můžete vytvořit kabelky, dekorace atd.

HomestyleBlog: My Home Style
http://homestylecz.blogspot.com/2019/12/vanocni-macrame-banky.html

 

Blogerka Pavla z blogu Keramika u Lavander ráda pracuje ve své keramické dílně, proto není divu, že keramické dekorace používá i na vánoční výzdobu. Drobné keramické hvězdičky v kombinaci s větvičkami a světýlky vytvoří krásnou výzdobu dovnitř i na ven.

Keramika u LavanderBlog: Keramika u Lavander
http://keramikaulavender.blogspot.com/2019/12/2adventni-nedelesvitime.html

 

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE