Venkovní žaluzieVenkovní žaluzie

… aby vaše děti lépe spaly i na konci dlouhých jarních dní

Na konci jara a začátkem léta jsou dny nejdelší. Venku je světlo ještě dlouho po 21.hodině, což je krása. Na druhou stranu, máte-li malé děti a chcete je uložit do postele trochu dříve, může to být v tak dlouhých dnech problém. Tento problém řeší kvalitní stínící technika. Nepomáhají závěsy, ale ideálně venkovní žaluzie. Ty vám zajistí takové zatemnění místnosti, že téměř nepoznáte, je-li noc či den. Takové žaluzie ocení také ti, kteří si rádi déle pospí, ranní slunce vás tak nevzbudí.

Žaluzie prodlouží váš spánek

Venkovní žaluzie pomohou uspat vaše děti, i když je venku ještě světlo, ale také prodlouží jejich spánek. Ráno je totiž nevzbudí první sluneční paprsky ani venkovní hluk. Mohou spát tolik, co potřebují. Další výhodou je také to, že vás děti nebudou budit příliš brzy a vy si také můžete pospat. To platí i tehdy, chodíte-li například na noční směny a potřebujete spát přes den. Máte-li se spánkem určité problémy, kvalitní venkovní žaluzie vám pomohou vytvořit pro spánek co nejlepší podmínky.

Lamely typu Z

Venkovní žaluzie nabízejí plynulou regulaci venkovního světla a při úplném zatažení nepustí dovnitř světlo žádné. Ideální jsou venkovní žaluzie s lamelami typu Z, které k sobě přesně přiléhají a zajistí velmi vysoký stupeň zastínění. Kromě toho žaluzie zamezují přehřívání interiéru a působí také jako účinná protihluková clona. Samozřejmě si můžete vybrat z nejrůznějších typů a barevných provedení nebo si vybrat jinou stínící techniku. Velmi často se používají také rolety či vnitřní žaluzie. Každý typ stínící techniky má svá pro a proti.

Ovládání žaluzií

Venkovní žaluzie se mohou ovládat buď manuálně nebo pomocí elektropohonu. Klasické manuální ovládání máte k dispozici u všech typů žaluzií. Nadstandardní ovládání elektropohonem je zase z dlouhodobého hlediska o něco výhodnější a prodlužuje životnost venkovních žaluzií. Toto dálkové ovládání navíc umožňuje napojení různých druhů ovládací automatiky (větrné, sluneční, tepelné či časové).

Ať už si vyberete jakýkoliv druh stínící techniky, určitě to prospěje vašemu spánku i spánku vašich dětí.

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE