Recenze spokojených zákazníků

Svět oken s.r.o., jako tradiční firma vyrábějící česká plastová okna od roku 1999, realizovala tisíce zakázek na montáže oken, dveří, garážových vrat a stínící techniky. Máme bohaté zkušenosti s velkými i menšími zakázkami pro rodinné a bytové domy, ale i veřejné a komerční budovy.

Největším oceněním naší práce jsou děkovné dopisy spokojených zákazníků, kteří si váží naší prácí a doporučují Svět oken, s.r.o. dál svým známým a přátelům. Níže naleznete malý výběr z doručených děkovných dopisů.

¨

Recenze zasklení Kroměříž Recenze vchodové dveře Znojmo
Pobočka v Kroměříži nainstalovala u manželů Handlových v Kojetíně bezrámové zasklení Aluvista. Paní Petra Slavíková poděkovala pobočce ve Znojmě za montáž vchodových dveří.
Recenze plastová okna Mělník Recenze zaskleni lodžie Praha 9
Paní Chládková poděkovala pobočce v Mělníce za výměnu plastových oken. Byla spokojená nejen s přístupem pobočky, ale i se samotnými montéry. Paní Volejníková poděkovala naší pobočce na Praze 9 za zasklení lodžie. Klientka ocenila profesionální přístup našich zaměstnanců i dodržení domluvených termínů.
Recenze zasklení terasy Mladá Boleslav Recenze okna Kolín
Pan Jechumtál ocenil práci našich zaměstnanců - od komunikace s pobočkou v Mladé Boleslavi, přes zaměřovacího technika až po montáž. Děkujeme za krásná slova a věříme, že si terasu opravdu užijete. Paní Horáková poděkovala pobočce v Kolíně za montáž nových oken. Především ocenila naše montéry, kteří pracovali rychle a čistě.
Recenze pergola Vyškovsko Recenze zasklení Třebíč
Paní Trenzová poděkovala za montáž pergoly se zastřešením na Vyškovsku. Ocenila především profesionalitu našich zaměstnanců. Věříme, že si vaši vysněnou pergolu budete užívat dlouhá léta. Manželé Boudovi poděkovali pobočce v Třebíči za instalaci zasklení balkónu. 
Recenze okna Kroměříž Recenze okna a dveře Mělník
Paní Veselá poděkovala pobočce Světa oken v Šumperku za výměnu původního dřevěného okna za nové plastové. Ocenila profesionalitu obou techniků. Pan Aleš Gabrysz poděkoval pobočce v Mělníce za výměnu oken. Klient ocenil nejen způsob komunikace, ale i samotnou montáž a úklid. 
Recenze okna Třebíč Recenze okna a dveře Praha 5
Paní Jitka Vaverková nam zaslala poděkování za montáž zasklení lodžie, kterou realizovala naše pobočka v Třebíči. Pan Bohumil Kubík poděkoval pobočce v Praha 5 za instalaci plastových oken a vchodových dveří. Ocenil především montážní tým pana Buriánka.
Recenze okna Vsetín Recenze dveře Kutná Hora
Pan Jiří Strnadel poděkoval za rychlé řešení problému s poškozeným řetízkem na ovládání žaluzií. Pro pana Šestáka jsme v minulosti úspěšně realizovali již dvě zakázky. Nyní se obrátil na pobočku v Kutné Hoře ohledně montáže interiérových dveří, přičemž ocenil práci našeho šikovného montéra.
Recenze okna Jablonec nad Nisou Recenze okna Jablonec nad Nisou
Pan Louda z Jablonce nad Nisou zaslal krásný děkovný dopis za realizaci výměny 24 ks plastových oken. Pan Louda byl spokojený jak s jednáním na pobočce, tak s technikem, který okna zaměřoval a v neposlední řadě také se samotnou montáží. Věříme, že klient bude spokojen s našimi okny dlouhá léta.

Zaměstnanci Světa oken se velmi váží vašeho vřelého a upřímného poděkování.
Recenze pplastová okna Nymburk Recenze pergoly Vsetín
Pobočka v Nymburce realizovala výměnu oken a dveří v rodinném domě pana Nováka. Klient ocenil vstřícnost a ochotu našich zaměstnanců na pobočce. Na konci října jsme instalovali hliníkovou pergolu. Paní majitelka byla nadšená, jak z pergoly, tak z práce našich montérů.
Recenze okna Plzeň Recenze okna Vsetín
I přes zpoždění s motáží zasklení byl pan Anderle s výsledkem spokojen. Pochválil montéry pobočky v Plzni. Pobočka Světa oken ve Vsetíně obdržela poděkování od paní Jany Vlkové za realizaci zasklení lodžie.
Recenze okna Uherské Hradiště Recenze okna Kroměříž
Pan Mikulec poděkoval pobočce v Uherském Hradišti za kompletní realizaci, komunikaci, organizaci a montáž plastových oken a vchodových dveří do novostavby. Pobočka v Kroměříži obdržela dvojité poděkování - za výměnu oken a vstupních dveří a také za instalaci venkovních žaluzií. 
Recenze okna Šumperk Recenze Pergoly Brno
Pan Formánek z Mohelnice zaslal krátký děkovný dopis pobočce v Šumperku za realizaci nového okna.

Paní Klemenová poděkovala montérům z pobočky v Brně za stavbu hliníkové pergoly (konkrétně se jednalo o pozednicovou pergolu LIGURE s polykarbonátovou střechou).

Recenze okna Brno Recenze okna a dveře Kroměříž

Pobočka v Brně obdržela krásné poděkování od pana Hofírka, u kterého proběhla výměna nových oken. Klient ocenil práci technika při zaměření, ochotu našich zaměstnanců na pobočce i samotnou bezproblémovou montáž.


Krátké poděkování za výměnu oken a dveří obdržela také pobočka v Kroměříži.

Recenze okna Havlíčkův Brod Recenze zasklení Plzeň
Pobočka v Havlíčkově Brodě obdržela děkovný dopis za realizovanou výměnu oken. Poděkování směřovalo jak pro vedoucí pobočky, tak pro montéry. Manželé Vaňkovi zaslali poděkovaní adresované pobočce v Plzni a také technikovi (p. Dremla), který u nich realizoval montáž zasklení.
Recenze okna Havlíčkův Brod Recenze Olomouc

Manželé Stryhalovi zaslali krásný děkovný dopis pobočce v Havlíčkově Brodě. Svět oken manželům realizoval výměnu plastových oken v bytě. Klienti byli spokojeni jak s rychlostí výměny, s komunikací pobočky i s techniky a zedníky, kteří samotnou výměnu prováděli. 

Ne vždy se všechno podaří na 100 %, ale i při nezdarech se snažíme na maximum. O to více potěší zpětná reakce zákazníka - pana Veselého, který i přes špatně vyrovnané okno poděkoval pobočce v Olomouci za rychlou nápravu.

Recenze okna Kralupy nad Vltavou  Recenze okna Havlíčkův Brod

Pan Rambousek zaslal krásný děkovný dopis pobočce v Kralupech nad Vltavou, kde jsme klientovi vyměňovali okna. Hlavní poděkování směřovalo, jak zaměstnancům pobočky, tak i našim montérům. 
Pozitivních recenzí si velmi ceníme a jsme rádi za každé vaše doporučení.

Děkovný dopis obdržela také pobočka v Havlíčkově Brodě. Pan Švec poděkoval jak našim zaměstnancům na pobočce, tak pracovníkům, kteří prováděli samotnou montáž, a ocenil především jejich ohleduplnost.

Recenze okna Trutnov

Recenze okna Praha 9

Paní Marksová poděkovala našim zaměstnancům z pobočky v Trutnově. Nezapomněla také zmínit šikovné sklenáře a zedníky.

Často jsou děkovné dopisy směřovány přímo do rukou našich šikovných montérů. Nejinak je tomu i tentokrát...'
Pobočka v Praze 9 obdržela děkovný dopis pro montéra, který inslaloval okna naší klientce paní Brunclíkové.

Recenze stínící technika České Budějovice Recenze zaskleni
Krásný email nám zaslala paní Bogdanová, která vřele poděkovala za realizaci zakázky na výrobu rolet. Klientku velmi potěšila příjemná komunikace na pobočce v Českých Budějovicích, rychlá výroba i bezproblémová montáž.
Věříme, že vám budou rolety sloužit dlouhá léta.

Děkovný dopis nám zaslala paní Obručíková, která má radost z nového zasklení balkónu a poděkovala především našim šikovným montérům.
Recenze Mělník Recenze okna Tábor
Pobočka v Mělníce obdržela děkovný dopis od pana Schneidera za výměnu dveří a oken. Pan Tomáš Jansa byl spokojený s výměnou okenních výplní, kterou pro něj zajistila pobočka v Táboře.
Recenze Plzeň Recenze okna a dveře Olomouc
Krásnou recenzi obdržela pobočka v Plzni. Paní Burešová poděkovala za nové vchodové dveře, klientka byla příjemně překvapená pečlivostí a opatrností při demontáži i následné montáži. Běžnou součástí života je, že ne vždy jde všechno jako po drátkách. I nám se občas něco nepodaří. K reklamacím se však stavíme čelem a snažíme se je vyřídit v nejkratším možném čase. Tento dopis je toho důkazem.
Recenze Brno Recenze dveře Šumperk
Přímu panu řediteli se dostalo poděkování od paní Radky Kosové, která byla spokojená s předokenními roletami i jejich profesionální montáží. Paní Urbanová poděkovala pobočce v Šumperku za montáž nových vchodových dveří. Doufáme, že se klientce libí a cití se s nimi bezpečně.
Recenze Ostrava Recenze zasklívání Praha 5
Děkujeme za krátké poděkování paní Šalagové za instalaci vchodových dveří, kterou realizovala pobočka v Ostravě. Pobočka v Praze 5 obdržela krátké poděkování za realizaci zasklení. Věříme, že ho klient využije po většinu roku.
Recenze Hradec Králové Recenze Hradec Praha 9
Pan Frydrychovský zaslal děkovný dopis pobočce v Hradci Králové za realizaci montáže oken. Paní Ludmila Dušáková poděkovala za montáž oken pobočce v Praze 9 a především ocenila našeho šikovného montéra.
Recenze Ostrava Recenze Kroměříž
Děkovný dopis obdržela také pobočka v Ostravě. Klient byl spokojený s celým procesem realizace zakázky. Paní Navrátilová poděkovala technikovi pobočky v Kroměříži za ochotu.
Recenze okna Uherské Hradiště Recenze okna Havlíčkův Brod;
Pobočka v Uherském Hradišti obdržela objednávku na stínící techniku a zároveň i děkovný dopis za předchozí montáž oken. Paní Věra Pojmanová zaslala děkovný dopis za montáž oken. Klientka byla spokojená nejen se službami na pobočce v Havlíčkově Brodě, ale i se samotnou montáží.
Recenze prosklená stěna; Recenze okna Olomouc;
Pan David Srněnský zaslat poděkování za realizaci skleněné stěny. Jsme rádi, že jste spokojený s montáží i celkovým výsledkem a že objednáte další. Paní Zdráhalová poděkovala pobočce v Olomouci za instalaci a seřízení oken.
Recenze plastová okna; Vysoké Mýto; Recenze zasklení Olomouc;
Krásné poděkování obdržela pobočka ve Vysokém Mýtě za realizaci výměny oken. Pobočka v Olomouci obdržela děkovný dopis za instalaci zasklení balkónu.
Recenze okna Pardubice Recenze okna Hradec Králové
Pan Plch poděkoval za celé SVJ pobočce v Pardubicích za realizaci zakázky na výměnu oken. Paní Pešlová poděkovala pobočce v Hradci Králové za rychlou a přitom kvalitní instalaci nových oken.
Recenze zasklení Vsetín Recenze interiérové dveře Praha 9
Pobočka ve Vsetíně obdržela děkovný dopis za poradenství a zaměření. Věříme, že zákazník bude stějně spokojený i po samotné montáži. Pobočka v Praze 9 realizovala výměnu interiérových dveří v rodinném domě. Paní majitelka byla natolik spokojená, že se rozhodla vyměnit i další dveře, u kterých se počítalo, že zůstanou původní.
Recenze zasklení Olomouc Recenze zasklení Frýdek-Místek
Zaměstnanci pobočky v Olomouci instalovali zasklení balkonu.  Paní Rešlová pochválila naše zaměstnance ve Frýdku-Místku za montáž zasklení lodžie. Doufáme, že si lodžii nyní užijete téměř po celý rok.
Recenze okna Praha 5 Recenze zasklení Jihlava
Pobočka Praha 5 obdržela krátké poděkování za celou objednávku na montáž oken. Nás zákazník pan Bříza byl spokojený s realizací zasklení balkónu. Zakázku realizovala pobočka v Havlíčkově Brodě.
Recenze okna Praha Recenze zasklení Frýdek-Místek
Pan Josef Vandas zaslal děkovný dopis za výměnu oken, byl spokojen s administrativou i následnou realizací. Celou zakázku zajišťovala pobočka Praha 5 Krátké poděkování nám zaslali také manželé Bárovi za montáž zasklení. Zakázku realizovala pobočka Frýdek-Místek.
Recenze plastová okna Trutnov Recenze plastová okna Mladá Boleslav
Pobočka v Trutnově održela poděkování za instalaci oken včetně dobré komunikace pobočky. Obdrželi jsme krásný děkovný dopis od pana Štumpy, který poděkoval za vstřícnost a příjemné jednání při změně termínu montáže. Jsme rádi, že jsme vám mohli vyjít vstříc.
Recenze okna Mladá Boleslav Recenze rolety Pardubice
Paní Řípová poslala poděkování za realizaci druhé etapy výměny plastových oken. Její dík patří nejen zaměstnancům pobočky Mladá Boleslav, ale i montérům. Pan Novák z Přelouče byl spokojený s montáží předokenních rolet, ocenil především profesionální práci techniků z pobočky v Pardubicích.
Recenze okna a dveře Teplice Recenze plastová okna Havlíčkův Brod
Krasný děkovný dopis obdržela pobočka v Teplicích za realizaci objednávky na plastová okna a dveře. Jsme rádi, že se Vám líbí nejen naše produkty, ale i vstříčný přístup zaměstnanců na pobočce a šikovné ruce našich montérů. V bytě manželů Sadílkových v Ledči nad Sázavou jsme měnili plastová okna. Poděkování patří montérům a pobočce v Havlíčkově Brodě.
Recenze okna Třebíč Recenze venkovní rolety Kutná Hora
Paní Ivana Váková poděkovala pobočce v Třebíči za montáž zasklení lodžie. Doufáme, že si lodžii užijete od jara do podzimu. Pobočka v Kutné Horě odbržela poděkování za realizaci zakázky na montáž venkovních rolet.
Recenze okna Havířov Recenze okna Kutná Hora
Pan Emil Pavelka poděkoval pobočce v Havířově za profesionální montáž. Manželé Synkovi byli spokojeni s montáží nových oken. Realizaci provedla pobočka Kutná Hora.
Recenze markýzy Havlíčkův Brod Recenze zasklení Mělník
Manželé Vopršalovi byli nadmíru spokojení s montáží jejich nové markýzy. Ocenili práci techniků, jednání na pobočce Havlíčkův Brod i samotnou výrobu. Moc děkujeme za vřelá slova. Pan Kubias poděkoval montérům pobočky v Mělníku za realizaci zasklení. 
Recenze venkovní rolety Mladá Boleslav Recenze plastová okna Havlíčkův Brod
 Pan Dobřenský zaslal krátké poděkování pobočce v Mladé Boleslavi za pomoc při výběru venkovních rolet. Zaměstnanci pobočky v Havlíčkově Brodě obdrželi děkovný dopis za montáž oken.
Recenze okna Praha 5 Recenze zasklení balkónu Praha 5
Pobočka v Praze 5 obdržela poděkování za realizaci dveří. Pan František Přibyl byl velmi spokojen se zasklením balkónu, které realizovala pobočka v Praze 5, poděkování nám připsal k předávacímu protoku.
Recenze plastová okna Šumperl Recenze plastová okna Kutná Hora
Pobočka v Šumperku obdržela milé poděkování za montáž plastových oken. Tomáš a Eva Duspivovi byli spokojeni s montáží plastových oken, děkovný dopis obdržela pobočka v Kutné Hoře.
Recenze venkovní rolety Děčín Recenze zasklení Havlíčkův Brod
Pobočka v Děčíně obdržela vřelé poděkování za montáž venkovních rolet. Věříme, že vám budou rolety dlouho sloužit a budete s nimi spokojená. Paní Irena Šimková byla spokojená s montáží zasklení, kterou realizovala pobočka v Havlíčkově Brodě.
Recenze zasklívání Vsetín Recenze okna Šumperk
Paní Lenka Šuláková poděkovala za zasklení, které teď v zimě využije hlavně jejich štěňátko. Zakázku realizovala pobočka Vsetín. Pan Adámek pochválil pobočku v Šumperku za realizaci zakázky a montáž.
Recenze Vsetín Recenze dveře Mělník
Paní Sarka La Trecchia s manželem poděkovali pobočce Vsetín za montáž jejich zakázky. Paní Kábrtová poděkovala za výměnu dveří pobočce v Mělníku.
 Recenze okna a dveře Šumperk Recenze zasklívání balkónů a lodžií
Zaměstnanci naší pobočky v Šumperku obdrželi vřelý děkovný dopis od pana Sanetříka, který byl velmi spokojený s celou realizací zakázky na výměnu oken a vchodových dveří. Pan Kalužík zaslal krátké poděkování za montáž zasklení balkónu.
Recenze dveře Kutná Hora Recenze garážová vrata
Paní Ivana Strašáková poděkovala pobočce v Kutné Hoře za realizaci a montáž nových dveří. Jsme rádi, že se líbí. Krátké poděkování zaslal pan Válek za včasnou montáž garážových vrat.
Recenze zasklivani Pardubice Recenze plastová okna Frýdek-Místek
Paní Vacková z Kolína zaslala poděkování pobočce v Pardubicích za realizaci zasklení balkonu. Krásné osobní poděkování od pana Gureckého obdržela pobočka ve Frýdku-Místku.
Recenze okna Kolín Recenze markýzy Vsetín
Paní Jarmila Vaskanská zaslala děkovný dopis za své rodiče, kteří byli spokojení s prací našich montérů z pobočky Kolín. Pan Josef Jůva z Třince zaslal poděkování za celou zakázku na zhotovení markýzy, včetně montáže.
Recenze okna a dveře České  Budějovice Recenze okna a dveře Kutná Hora
Pan Nedopil je spokojený zákazník pobočky v Českých Budějovicích, pochválil nejen našeho technika pana Kobernu, ale i celou firmu. Pan Jiří Pros poděkoval pobočce v Kutné Hoře za montáž, která se uskutečnila už před rokem. Měl tak dost času vše pořádně otestovat.
Recenze plastová okna a dveře Znojmo Recenze okna a dveře Havlíčkův Brod
Děkovný dopis za montáž plastových dveří a okna obdržela také pobočka ve Znojmě. Paní Turková poděkovala za výměnu oken v rodinném domě v Humpolci. Zakázku realizovala pobočka v Havlíčkově Brodě.
Recenze okna a dveře Olomouc Recenze okna a dveře Hradec Králové
Pan Martin Slovák byl spokojený s montáží oken, kterou realizovala pobočka v Olomouci. Pobočka v Hradci Králové obdržela poděkování od paní Koberové, která byla spokojená s výměnou okna a ráda nám zadá ještě realizaci garážových vrat.
Recenze okna a dveře Kutná Hora; Recenze okna a dveře Mělník
Paní Hana Ferencová poděkovala pobočce v Kutné Hoře, byla spokojená s našimi ochotnými a šikovnými zaměstnanci. Manželé Blanka a Jiří Řízkovi poděkovali za realizovanou zakázku na okna pobočce Mělník.
Recenze plastová okna a dveře Plzeň Recenze okna a dveře
Spokojená zákaznice paní Zezulová s maminkou poděkovali našim zaměstnancům pobočky v Plzni. Pobočka Paní Anna Jakubíková poděkovala za plastová okna Gealan, jejiž kvalitu potvrdila i nezávislá revize.
Recenze zasklívání Třebíč Recenze okna a dveře Kroměří
Pan Drápela z Třebíče poděkoval montérům za realizaci zasklení lodžie. Pobočka v Kroměříži obdržela krásné poděkování za realizaci zakázky u manželů Machovských z Tlumačova.
Recenze plastová okna a dveře Kladno Recenze plastová okna a dveře Kladno
Montéři a zaměstnanci pobočky v Hradci Králové obdrželi poděkování za realizaci zakázky. Pan Vojtěch Brunclík zaslal děkovný dopis pobočce v Kolíně, kterou bude dále doporučovat svým známým.
Recenze plastová okna a dveře Kutná Hora Recenze garážová vrata Havlíčkův Brod
Vedoucí pobočky v Kutné Hoře obdržela poděkování za montáž plastových oken.

Pobočka v Havlíčkově Brodě obdržela poděkování od pana Schreibera za montáž garážových vrat.

Recenze plastová okna a dveře Kralupy nad Vltavou Recenze plastová okna a dveře Olomouc

Pan Vladimír Chvapil poděkoval zaměstnancům pobočky v Kralupech nad Vltavou za výměnu oken.

Paní Mikešová, vedoucí pobočky v Olomouci, spolu s ostatními zaměstnanci obdrželi poděkování za výměnu oken.

Recenze plastová okna a dveře Kutná Hora Recenze plastová okna a dveře Olomouc

Paní Ludmila Bezoušková zaslala pochvalu pobočce v Kutné Hoře. Klientka ocenila instalaci oken a balkónových dveří.

Za pochvalu a doporučení pobočky v Olomouci děkujeme panu Stanislavu Šubertovi.

Recenze plastová okna a dveře Hradec Králové Recenze plastová okna a dveře Kutná Hora

I přes krátké zpoždění s realizací objednávky byla paní Chlíbková s naší prací velmi spokojená. Poděkování zaslala pobočce v Hradci Králové.

Paní Irena Výborná byla spokojená s novými vchodovými dveřmi od Světa oken, poděkování zaslala pobočce v Kutné Hoře.

Recenze plastová okna a dveře Kralupy Recenze plastová okna a dveře Kutná Hora

Pobočka v Kralupech nad Vltavou v čele s vedoucí Kateřinou Malenovskou obdržela pochvalu za skvělý přístup k zákazníkovi.

Pobočka v Kutné Hoře obdržela poděkování za nová okna od paní Marie Němečkové.

Recenze plastová okna a dveře Pardubice Recenze plastová okna a dveře Plzeň

Paní Slejšková zaslala poděkování pobočce v Pardubicích, přestože jsme u ní řešili reklamaci a navíc klientka dostala levnější nabídku.

Pobočka v Plzni obdržela poděkování od pana Rostislava Řezníčka, který byl spokojen s prací technika při zaměření nových oken.

Recenze plastová okna a dveře Havlíčkův Brod Recenze plastová okna a dveře Brno

Pobočka v Havlíčkově Brodě obdržela poděkování od paní Ivany Hondlové.

Manželé Horníkovi zaslali pobočce v Brně děkovný dopis za realizaci vchodových dveří.

Recenze plastová okna a dveře Kralupy Recenze plastová okna a dveře Uherské Hradiště

Pan Pavel Vlasák poděkoval pobočce v Kralupech nad Vltavou za instalaci oken a dveří při rekonstrukci rodinného domu.

Děkujeme za děkovný dopis paní Ireně Mikulkové, která byla spokojená s výměnou oken a dveří v jejím domě v Boršicích. Zakázku realizovala pobočka Uherské Hradiště.

Recenze plastová okna a dveře Vsetín Recenze plastová okna a dveře Mělník

Centrála ve Vsetíně obdržela děkovný dopis za instalaci zasklení lodžie od pana Josefa Chytky.

Pan Miroslav Líbal nám zaslal všeříkající děkovný dopis pro pobočku v Mělníku.

Recenze plastová okna a dveře Kutná Hora Recenze plastová okna a dveře Uherské Hradiště

Paní Bydžovská poděkovala za milý přístup pobočce v Kutné Hoře.

Poděkování za montáž oken zaslala pobočce v Uherském Hradišti paní Vašíčková.

Recenze plastová okna a dveře Pardubice Recenze plastová okna a dveře Plzeň

Pobočka v Pardubicích děkuje za slova chvály panu Filipu Hüblovi.

Paní Irena Nová zaslala děkovný dopis pro pracovníky pobočky v Plzni za výměnu plastových oken.

Recenze plastová okna a dveře Opava Recenze garážová vrata Havlíčkův Brod

Pan Michal Maschik ocenil služby pobočky v Opavě při montáži oken.

I v silném celodenním mrazu instalovali technici z pobočky v Havlíčkově Brodě rolovací garážová vrata, za což jim patří dík od pana Letovského.

Recenze plastová okna a dveře Ostrava Recenze plastová okna a dveře Havlíčkův Brod

Poděkování pobočce v Ostravě zaslala za realizaci atypického okna paní Dagmar Hytková.

Ing. Zdeněk Rada byl spokojený s balkonovými dveřmi, které mu namontovali zaměstnanci pobočky v Havlíčkově Brodě.

Recenze plastová okna a dveře Opava Recenze plastová okna a dveře Jičín

Pobočka Světa oken v Opavě obdržela děkovný dopis od pana Jiřího Musila.

Manželé Crhovi poděkovali za vstřícný přístup k zákazníkům pracovníkům pobočky v Jičíně.

Recenze plastová okna a dveře Zlín Recenze plastová okna a dveře Teplice

Pobočka ve Zlíně realizovala zakázku pro paní Věru Veselou, která nás ocenila za skvěle odvedenou práci.

Poděkování pobočce v Teplicích za výměnu oken zaslal pan Zdeněk Novotný.

Recenze plastová okna a dveře Brno Recenze plastová okna a dveře Ostrava

Paní Eva Kosková byla spokojená s výměnou oken, její dík patří pobočce v Brně.

Pobočka v Ostravě si váží děkovného dopisu od pana Jiřího Adamce, který ocenil práci našich zaměstnanců jak na pobočce tak i při samotné realizaci.

Recenze plastová okna a dveře Olomouc Recenze plastová okna a dveře Třebíč

Pracovníci pobočky v Olomouci obdrželi děkovný dopis za výměnu oken a zasklení lodžie od pana Marka Galáska.

Pobočka v Třebíči děkuje rodině Netolických za děkovný dopis za montáž plastových oken.

Recenze zasklívání Šumperk Recenze stínící technika Jablonec nad Nisou

Paní Zuzana Vogelland poděkovala pracovníkům pobočky v Šumperku za zasklení balkónu.

Manželé Wentovi byli spokojeni s montáží rolet od pobočky Světa oken v Jablonci nad Nisou.

Recenze plastová okna a dveře Teplice Recenze plastová okna a doplňky Kralupy nad Vltavou

Pobočka v Teplicích realizovala zakázku na výměnu vchodových dveří pro manželé Šmídovi.

Pracovníci pobočky v Kralupech nad Vltavou obdrželi poděkování za realizaci zakázky na sítě proti hmyzu do oken.

Recenze plastová okna a dveře Olomouc Recenze plastová okna a dveře Havířov

Pan Přemysl Malcánek ocenil práci pobočky v Olomouci při realizaci jeho zakázky.

Krůlovi z Orlové pochválili pobočku v Havířově za zhotovení a montáž plastových oken.

Recenze plastová okna a dveře Havlíčkův Brod Recenze plastová okna a dveře Kralupy nad Vltavou

Manželé Dvořákovi z Chotěboře ocenili práci zaměstnanců pobočky v Havlíčkově Brodě při realizaci zakázky na výměnu oken.

Poděkování pobočce v Kralupech nad Vltavou za návrh a realizaci vstupních dvěří zaslala paní Alena Plachá.

Recenze zasklívání Recenze stínící technika Zlín

Pan Jan Ovčík byl spokojený se zasklením balkonu.

Paní Teperová ze Zlína nám poděkovala za výrobu a instalaci venkovních rolet.

Recenze plastová okna a dveře Hradec Králové Recenze plastová okna a dveře Plzeň

Pan Roško pochválil pracovníky pobočky v Hradci Králové za montáž garážových vrat.

Za milá slova na adresu našich výrobků a služeb děkují zaměstnanci pobočky v Plzni panu Petru Stejskalovi.

Recenze plastová okna a dveře Kroměříž Recenze plastová okna a dveře Uherské Hradiště

Paní Alena Polášková poděkovala zaměstnancům pobočky v Kroměříži za skvěle odvedenou práci.

Pochvalu zaměstnanců pobočky v Uherském Hradišti zaslal pan Zdeněk Pospěch.

Recenze plastová okna a dveře Havířov Recenze plastová okna a dveře Třebíč

Ing. Radomír Štěrba z Petřvaldu u Karviné ocenil služby pobočky v Havířově i samotných montérů při realizaci jeho zakázky.

Bc. Eva Vráblová poděkovala za profesionálně odvedenou
práci zaměstnancům pobočky Třebíč.

Recenze plastová okna a dveře Šumperk Recenze plastová okna a dveře Znojmo

 Pan Martin Kostka ocenil dobrou práci pobočky v Šumperku.

Zaměstnanci pobočky ve Znojmě obdrželi pochvalu od paní Věry Korytákové za dobrou práci.

Recenze plastová okna a dveře Brno Recenze plastová okna a dveře Jičín

Paní Robotková a pan Bytešník pochválili zaměstnance pobočky v Brně za profesionální realizaci objednávky na dveře.

Poděkování za dobře odvedenou práci zaslal pan Jan Šulc pracovníkům pobočky v Jičíně.

Recenze plastová okna a dveře Chrudim a Kolín Recenze plastová okna a dveře Pardubice

Pan Milan Krsek poděkoval pracovníkům pobočky v Chrudimi a Kolíně za profesionální montáž okna.

Ing. Vratislav Luňák poděkoval za spolupráci pobočce v Pardubicích, která realizovala výměnu oken na budově ZUŠ Přelouč.

Recenze plastová okna a dveře Česká Lípa, Pardubice a Děčín

Recenze plastová okna a dveře Havlíčkův Brod

Pan Pavel Mikula poděkoval za odvedenou práci zaměstnancům poboček v  Pardubicích, České Lípě  a Děčíně.

Paní Eliška Zdražilová z Nejepína pochválila práci
zaměstnanců z pobočky v Havlíčkově Brodě.

Recenze plastová okna a dveře Hradec Králové

Recenze plastová okna a dveře Kolín

Pan Libor Rybenský poděkoval za profesioální práci zaměstnancům pobočky v Hradci Králové.

Pobočka v Kolíně obdržela děkovný dopis od paní Lenky Jarošové.

Recenze plastová okna a dveře Vsetín

Recenze plastová okna a dveře Hradec Králové

Zlatka a Hynek Janíčkovi pochválili pobočku ve Vsetíně za výměnu plastových oken v rodinném domku v Horní Jasence.

Kavkovi z Žehuně ocenili práci zaměstnanců pobočky
v Hradci Králové.

Recenze plastová okna a dveře Ústí nad Orlicí

Recenze plastová okna a dveře Česká Lípa

Manželé Dudlovi byli spokojeni s prací zaměstnanců
z pobočky v Ústí nad Orlicí.

Paní Sylvie Sajdlová zaslala děkovný dopis pracovníkům
pobočky v České Lípě.

Recenze plastová okna a dveře Pardubice

Recenze plastová okna a dveře Pardubice

Poděkování za perfektně odvedenou práci zaslala paní Jana Bakešová pracovníkům pobočky v Pardubicích.

Paní Juricová ocenila dobrou práci pobočky v Pardubicích.

Recenze plastová okna a dveře Pardubice

 Recenze plastová okna Uherské Hradiště

Paní Žeravíková pochválila zaměstnance pobočky v Pardubicích.

Paní Andrýsíková poděkovala za montáž oken.

Recenze zaskleni

 Recenze zasklení Ostrava

Paní Bečicová poděkovala za realizaci a montáž zasklení.

Pan Pavel Duhan poděkoval za montáž zasklení lodžie.

Recenze zaskleni Třebíč

 Recenze zasklení Ostrava

Pan Petr Klimeš poděkoval pobočce v Třebíči za realizaci zasklení.

Paní Schmittová poděkovala za instalaci bezrámového zasklení Aluvista.

Recenze Vsetín

 Recenze okna Kroměříž

Paní Sivková poděkovala pobočce ve Vsetíně.

Paní Strachotová poděkovala za montáž oken pobočce Kroměříž.

Recenze okna Kroměříž

 

Pan MUDr. Mikula poděkoval pobočce Světa oken v Kroměříži.

 

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE