Služby - poradenství, montáž | Svet-oken.cz

placeholderSlužby

Zbavte se starostí s okny a dveřmi jednou pro vždy

Poskytneme Vám komplexní servis od odborné pomoci s vybráním oken a dveří, přes zaměření až po bezplatnou cenovou kalkulaci. Ceny stanovíme přímo na míru Vašim specifickým požadavkům na výrobky. Odborní pracovníci demontují stará okna a profesionálně namontují nová, na která získáte záruční i pozáruční servis. Samozřejmostí je nabídka ekologická likvidace starých oken či plný reklamační servis.

Technické poradenství a změření

sluzby-mereni

Informací o oknech a dveřích je mnoho, poradíme Vám jak se v nich vyznat a jak zvolit správná plastová okna, vchodové dveře apod., které Vás nebudou stát víc než je nutné. Ceny počítáme na každé okno (dveře) individuálně podle zvolených parametrů, rozměrů a dalších faktorů.

Společně vybereme technického řešení plastových oken, dveří a dalších produktů, tj. jejich členění, barevnou kombinací a doplňků, ale i hodnoty tepelné a zvukové izolace. Samozřejmostí je přesné a odborné zaměření u Vás v místě realizace zakázky.

 

Finanční poradenství

Vhodnou variantu zeleného úvěru vybereme společně s finančními profesionály. Pomůžeme Vám se zařízením financování nových plastových oken.

Montáž

sluzby-montazMontáž oken a dveří provádí pouze odborně vyškolení pracovníci, díky tomu máte jistotu bezproblémového fungování oken a dveří. Namontování provedeme v předem dohodnutém termínu.

 

 

Záruční a pozáruční servis

sluzby-zaruka-5-letZáruku na námi namontovaná okna poskytujeme pět let, při samostatném prodeji bez montáže dva roky. Jako výrobci oken i stínící techniky disponujeme všemi výrobními komponenty, což velmi zlevňuje případný pozáruční servis.

 

 

Cenová kalkulace

sluzby-kalkulaceCenovou nabídku, za použití profesionálního kalkulačního programu, pro Vás ZDARMA připraví obchodní asistentky na všech pobočkách. Zde si také můžete prohlédnout všechny naše výrobky a seznámit se s jejich funkcemi. Ceny oken a dveří stanovujeme podle všech zvolených paramentrů individuálně. Nebudete tak platit to, co nekupujete.

 

Výroba

sluzby-ceska-vyrobaVýrobu oken, dveří i stínící techniky provádíme v moderním výrobním areálu v moravském Vsetíně. Máte tak záruku, že kupujete skutečně česká okna a dveře. Stroje výrobní linky jsou řízeny počítači. Výrobní proces neustále vylepšujeme, o čemž svědčí certifikáty o původu a kvalitě materiálů a zajišťování kvality při výrobním procesu.

 Ekologická likvidace

Zodpovědně přistupujeme k životnímu prostředí a proto Vám doporučujeme využít službu ekologické likvidace. Vaše stará okna v den montáže odvezeme a ve spolupráci se specializovanou firmou zajistíme jejich ekologickou likvidaci.

Reklamační řád

sluzby-ekologieDokument specifikuje výrobky a služby zahrnuté do záruky, záruční dobu, druhy vad, způsoby reklamování vad apod.

Reklamační řád naleznete spolu s ostatními dokumenty ke stažení zde

 

pobocky kalkulace-zdarma
Odbornou pomoc vám poskytnou naši pracovníci na bezplatných linkách
svet-oken-bezplatne-linky