Doplňky ke dveřím | Svet-oken.cz

Doplňky ke dveřím

Ke vchodovým dveřím nabízíme praktické doplňky jako jsou kliky, madla, panty, klepadla a kukátka.

Kliky

 

KLIdoplnky-klikaKY VHODNÉ PRO VCHODOVÉ DVEŘE

Vchodové dveře osazujeme moderními dveřními klikami v šířkách štítku 32 a 52 mm. Dveřní soupravy klik jsou standardně dodávány v bezpečnostním provedení, což znamená, že šroubení je pouze z vnitřní strany. Vchodové dveře jsou tak odolné proti násilnému vniknutí.

Samozřejmostí je výztuha vnitřního i venkovního štítku proti deformaci štítku při páčení a také výztuha otvoru cylindrické vložky proti zlomení, pokud není uvedeno jinak. Kliky tak posilují bezpečnost vybraných vchodových dveří.

 

NABÍZENÉ KLIKY KE VCHODOVÝM DVEŘÍM

 • PLASTOVÉ KLIKY
 • NEREZOVÉ KLIKY
 • OKRASNÉ KLIKY - IMITACE BRONZU, ZLATA, MĚDI

 

UKÁZKY RŮZNYCH TYPŮ KLIK

dvere-doplnky-kliky

 

Panty

dvere-doplnky-pantVstupní dveře standardně osazujeme kvalitními dveřními panty JOCKER, které jsou plně seřiditelné ve všech osách. Můžete zvolit některou z těchto barevných variant – bílá, tmavě hnědá, bronz, zlatý dub, stříbrná a třešeň.

Pro dveře s větším zatížením (nad 120 kg) a nadrozměrná křídla doporučujeme panty BRILLANT od německé firmy SIGU-Druckguss, které jsou rovněž nezávisle seřiditelné ve třech osách. Dostupné barevné odstíny jsou bílá, stříbrná, tmavě hnědá a zlatý dub.

Výhodou je možnost barevného sladění pantů a klik – neváhejte se obrátit na naše odborné pracovníky, kteří Vám s výběrem a sladěním rádi pomohou. Navštivte nejbližší pobočku.

 

Dveřní madla

dvere-doplnky-madlaTrubková madla jsou nejčastější variantou dveřních madel. Základní materiálové provedení všech typů této řady je nerezová ocel (surová, nylonovaná). U vybraných typů lze rovněž nerezovou ocel upravit pískováním nebo kartáčováním.

Nabízíme i typy madel vyrobeny z mosazi, surového hliníku, anodovaného hliníku nebo v barvách RAL. Výrobní průměr madel činí 30 mm.

 

Klepadla

dvere-doplnky-klepadlaZvlášť pro vstupní dveře s dekorativní výplní se velmi hodí klepadla luxusního vzhledu. Nabízíme Vám klepadla v provedení URNA a LEV a to ve stříbrné či zlaté barvě.

 

 

Dopisní vhozy

Pro bezpečné uložení Vaší poštovní korespondence se vyplatí namontovat do vchodových dveří vhoz na dopisy. Barevná nabídka je bílá, stříbrná nebo zlatá barva.
dvere-doplnky-vhozy

 

Kukátko

dvere-doplnky-kukatko
Pro vchodové dveře nabízíme také montáž kukátka a to v starozlaté barvě.

 

 

Bezpečnostní zámky

G-U SECURY Automatic

G-U SECURY Automatic sám zaručí bezpečnost - stačí přitáhnout vchodové dveře a samočinně, bez uzamykání klíčem, se o 20 mm vysunou 2 uzávěrové prvky. Dvě střelky se po svém vysunutí znehybní a změní se v uzamykací závory, nelze je zatlačit zpět. To je rozhodující pro technicky pokrokové bezpečnostní vybavení vstupních dveří.

Všechny součásti kování SECURY mají osvědčenou unikátní povrchovou úpravu ferGUard*silber. Trvanlivá úprava povrchu je mimořádně kvalitní, má prvotřídní ochranné protikorozní vlastnosti a vyhovuje požadavkům EU na ochranu životního prostředí.

Výhody zámku G-U SECURY Automatic:

 • zvýšená odolnost proti vloupání
 • při zavření dveří je vždy uzamknuto!
 • střelkové závory jsou po vysunutí zablokovány proti zatlačení zpět
 • snadné zamykání - není potřeba vyvíjet žádnou sílu při zamykání

Při použití elektronického vrátného nebo válečkového zámku nevyjíždí při zavření dveří střelkové závory automaticky, ale je potřeba je vysunout zamknutím klíčem.

Vícebodový zámek KFV AS 2750

Zámek je velmi robustní a i při velmi častném procházení vhodný pro extrémně namáhaná dveřní křídla. Při výrobě zámku jsou použity materiály nejvyšší kvality. Patentovaná technika zaručuje jednoduchou obsluhu bez potřeby vyvíjení jakékoli síly na zavírání a zamykání. Nezamčené dveře drží na třech uzavíracích bodech, další tři body se vysunou při zamknutí.

Výhody vícebodového zámku:

 • masivní části z kalené oceli a závora s ocelovými kolíky proti přeřezání
 • úplné vysunutí háků kontrolované převodovými táhly, a tím dosažení optimálního zatěsnění dveří
 • úspora energie na vytápění
 • přesné zapadnutí dveřního křídla do rámu a těsnění, dosažení maximální těsnosti a odhlučnění prosotru prostřednictvím kónického tvaru výsuvných háků
 • zvýšená bezpečnost proti vypáčení díky zahnutým hákům

Při použití elekronického vrátného neobsahuje zámek vyjížděcí ocelové kolíky.

> > AKTUALITY

Právě hledáme nové kolegy

Hledáme zaměstnance na rozličné pozice v různých pobočkách po celé ČR. Více informací naleznete >> zde >>

Kdy se vyplatí koupit levná plastová okna?

Je možné pořídit levná okna a přitom se nespálit, pokud se budete řídit několika základními pravidly.

>> Všechny aktuality >>

pobocky kalkulace-zdarma
Odbornou pomoc vám poskytnou naši pracovníci na bezplatných linkách
svet-oken-bezplatne-linky