Stínící technika - využijte slevu až 61% | Svet-oken.cz

ukazka-zaluzie-ramecStínící technika


Kvalitní žaluzie, rolety, markýzy
a sítě proti hmyzu, široký sortiment kvalitní stínící techniky od předního českého výrobce.

Také to znáte? Vtíravé pohledy kolemjdoucích, slunce v 5 ráno, když chcete spát... Dopřejte si soukromí, delší spánek a ochranu před sluncem s naší stínící technikou.

Vyzkoušejte naši nezávaznou kalkulaci zdarma, případné dotazy na téma stínící technika Vám rádi zodpovíme na naší bezplatné lince:

Nyní akční sleva 61 % na plastová okna, dveře, garážová vrata, rolety, žaluzie, markýzy a zasklívání

Nezávazná kalkulace pro stínící techniku

 

nebo volejte zdarma 800 188 882

 Můžete vybírat z několika systémů zastínění:

Žaluzie

ŽaluzieŽaluzie

Rolety

RoletyRolety

Markýzy

MarkýzyMarkýzy

Dnes již standardní ochrana proti nadměrnému slunečnímu svitu, ale také ochrana Vašeho soukromí. Praktické provedení, snadná údržba, moderní vzhled, ale také nové typy stínící techniky, které nabízí kromě standardního zastínění, také zlepšení protihlukových a tepelných vlastností. Nevíte, jaký typ stínění vybrat? Přečtěte si náš článek: Kde zvolit rolety a kde žaluzie.

Vnitřní interiérová stínící technika

stinici-technika-ukazky-zaluzieŠiroká nabídka interiérové stínící techniky - horizontální hliníkové žaluzie, vertikální žaluzie, textilní roletky a bambusové roletky

Základem jsou kvalitní horizontální hliníkové žaluzie, které si můžete vybrat v různém typovém i barevném provedení.

Zajímavým dekoračním prvkem mohou být vertikální žaluzie. Tyto žaluzie nabízíme v široké škále barev a materiálů lamel, a výborně doplňují moderní vzhled interiéru. Textilní rolety jsou další možností zastínění interiéru. Zvolte některou z variant provední s možností použít různé typy zastiňovacích materiálů.

Novým typem interiérové stínící techniky jsou bambusové rolety. Příjemný přirozený vzhled zajišťuje výroba z přírodních materiálů. Jsou vhodné všude tam, kde je potřeba dodat interiéru osobitý design. Pro bližší informace navštivte nejbližší pobočku.

 

 

Venkovní stínící technika

venkovní žaluzieVenkovní ochranu domu zajišťují venkovní žaluzie, venkovní hliníkové rolety, ramenové a balkónové markýzy a sítě proti hmyzu.

Exteriérové zastiňovací prvky jsou výrazným architektonickým a bezpečnostním prvkem budov. Díky vysoce kvalitním materiálům vynikají dlouhou životností a vysokou užitnou hodnotu.

Venkovní žaluzie jsou nejčastěji voleným exteriérovým stínícím prvkem. Zvolte některý z mnoha typů a barev lamel. Dům venkovní žaluzie zastíníte a navíc mu dodáte osobitý vzhled.

Venkovní hliníkové rolety jsou dalším zajímavým typem venkovního zastínění. Podle typu rozestavěnosti Vaší stavby vyberte venkovní rolety v podomítkovém provedení či v provedení pro dodatečnou montáž. Výrazný bezpečnostní prvek se z nich stává díky použitým materiálům pancíře. Nabízíme širokou barevnou škálu provedení, jistě si vyberete i Vy.

 

MARKÝZY

Oblíbeným venkovním zastiňovacím prvkem jsou markýzy.
Podle prostředí využití zvolte ramenové markýzy nebo balkónové markýzy. Poskytují příjemnou ochranu před nadměrným slunečním zářením nejen v letních horkých dnech.

stinici-technika-markyzy.jpg

 FORMULAR

> > AKTUALITY

Právě hledáme nové kolegy

Hledáme zaměstnance na rozličné pozice v různých pobočkách po celé ČR. Více informací naleznete >> zde >>

Kdy se vyplatí koupit levná plastová okna?

Je možné pořídit levná okna a přitom se nespálit, pokud se budete řídit několika základními pravidly.

>> Všechny aktuality >>

pobocky

Volejte bezplatnou infolinku pro stínící techniku

Zelená linka pro stínící techniku