Servis plastových oken a dveří | Svet-oken.cz

Servis plastových oken

„SVĚT OKEN“ zajišťuje standardní záruční servis plastových oken a dveří vyplývající ze smluvních podmínek, dále pozáruční servis a servisní prohlídky.

Potřebují Vaše plastová okna servis?Záruční servis oken

Délka a podmínky standartní záruční doby a servisu vyplývají ze smluvních podmínek uzavřených při objednávce. Dodavatel odpovídá za vady díla zjištěné při předání díla, po předání díla v rámci poskytované záruky za jakost díla, jen v případě, že tyto vady byly způsobeny porušením jeho povinností.

V případě nahlášení reklamace je k Vám vyslán reklamační technik, který posoudí závadu a vydá písemné vyjádření. Pokud je reklamace oprávněná, je oprava plastových oken menšího charakteru realizována přímo na místě. V případě většího charakteru oprav, kdy je nutné doobjednat náhradní díly, bude servis dokončen po jejich naskladnění.

Záruční servis se vztahuje např. na vady zjištěné při převzetí zakázky, jako jsou lom skla, poškrábání či jiná zjevná poškození, rozměrové a chybné provedení a složení skel nebo vadné díly kování.
Pozor, záruční servis se nevztahuje např. na poškození povrchových ploch způsobená nesprávným čištěným, přirozeným opotřebením povrchů nebo na deformaci a změnu profilu způsobenou vadnou konstrukcí stavby.

Přesné znění záručních podmínek a reklamačního řádu najdete zde nebo ve smluvních podmínkách při objednávce díla.
V rámci naší péče o zákazníka poskytujeme bezplatný záruční servis po dobu trvání záruční doby na jednotlivé části dodávky.
Pro více informací kontaktujte Vaši nejbližší pobočku.

Pozáruční servis oken

Technici a pracovníci „SVĚTA OKEN“ jsou Vám k dispozici i po uplynutí záruční doby. V rámci pozáručního servisu Vám např. odborně seřídíme a promažeme kování nebo vyměníme zámky a těsnění.

Aktuální ceník placeného servisu a dílů, které nejsou součástí standardních dodávek, najdete zde.

Servisní prohlídky

V zájmu co nejdelší živostnosti a funkčnosti českých plastových oken doporučujeme provést 1x ročně kontrolu a seřízení, které provedou naši technici formou placené servisní prohlídky.

Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

Autor: Svět oken

> > AKTUALITY

Právě hledáme nové kolegy

Hledáme zaměstnance na rozličné pozice v různých pobočkách po celé ČR. Více informací naleznete >> zde >>

Kdy se vyplatí koupit levná plastová okna?

Je možné pořídit levná okna a přitom se nespálit, pokud se budete řídit několika základními pravidly.

>> Všechny aktuality >>

pobocky kalkulace-zdarma
Odbornou pomoc vám poskytnou naši pracovníci na bezplatných linkách
svet-oken-bezplatne-linky