Cena zasklení lodžie

Cena zasklení lodžie

  • Publikováno: 22.11.2019
  • Kategorie: Balkóny a lodžie

AKTUÁLNĚJŠÍ ČLÁNEK NA TOTO TÉMA NALEZNETE ZDE>>

Zasklená lodžie je zlepšení komfortu bydlení v bytě. Prakticky tím získáte nový prostor, který je použitelný po celý rok. Zasklení lodžie má spoustu dalších výhod, od zvukové izolace až po zvýšení bezpečnosti bytu. Jestli se chystáte investovat do zasklení lodžie, pak je potřeba vybrat vhodného spolehlivého dodavatele. Nechte si někoho doporučit, podívejte se po okolí, jestli některá firma neprovozuje i kamennou prodejnu, kde byste se mohli osobně domluvit, a zadejte jí poptávku. Firma Vám ji obratem nacení nebo pošle konkrétní ceník zasklení lodžií. Poté se můžete domluvit na zaměření zdarma. Realizace proběhne obvykle v řádu několika týdnů.

Na čem záleží cena zasklení lodžie

Mezi jednotlivými firmami mohou být cenové rozdíly. Podívejte se na 4 hlavní faktory, které cenu určují:

Příklad: Orientační cena rámového zasklení lodžie o velikosti 3,5m x 1,5m cca 15.500 Kč, bezrámové zasklení o stejné velikosti stojí asi 20.600 Kč a posuvně otočný systém pak cca 22.500 Kč. Cena je včetně DPH, materiálu, montáže a dopravy.
Je tedy potřeba připočítat k výše uvedeným cenám ještě oplechování, těsnění, příplatek za jinou barvu než bílou, demontáž stávajícího zasklení apod.

Jak vybrat spolehlivou firmu

Určitě je skvělé vybrat firmu, která má dobré reference. Ideálně když má i kamennou prodejnu, kam se můžete osobně zajít poradit. To má i tu výhodu, že když budou se zasklením v budoucnu jakékoliv problémy, máte místo, kam si můžete zajít pro pomoc nebo pro radu.

Pokud vás zaujaly naše produkty, kontaktujte některou z poboček, nebo vyzkoušejte nezávaznou kalkulaci:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE

 Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE