Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Šikovné blogerky aneb nápady na podzimní dekorace 2023

Pro tvořivé přinášíme článek s nápady na dekorace od blogerek. Jak slaví podzim a zdobí si okna, parapety, dveře nebo balkony? Nechte se inspirovat...
blog

Jak poznat kvalitní plastová okna

Mnoho lidí se bojí nákupu nových plastových oken, především proto, že nevědí, jak se kvalitní okna poznají. Rozeznat kvalitu od laciných šuntů Vás naučí náš článek.
blog

Jak na seřízení plastových oken

Každé kování oken i dveří potřebuje pravidelnou údržbu, kterou si můžete udělat i sami. Náš článek vám přináší jednoduchý návod, jak takovou údržbu provést a na co nezapomenout. Pokud byste si i přesto nebyli jisti, že to zvládnete, obraťte se na odborníky.
blog

10 trendů pro moderní bydlení v novostavbě

Stavíte nový dům nebo jste koupili novostavbu? A zajímají vás trendy moderního bydlení? V tomto článku jsme vybrali 10 výrazných trendů, které vám pomohou se zařizováním novostavby, případně i s výběrem důležitých prvků ještě ve fázi, kdy novostavbu plánujete.
blog

Nová zelená úsporám Light

Svět oken je zapojen do programu Nová zelená úsporám Light. Ušetřete své výdaje za energii výměnou oken a vchodových dveří. Využijte nyní výhodné zimní ceny a dotace.
blog

Tip na nečekaný dárek: poukaz od Světa oken

Dárkové poukazy od Světa oken jsou skvělým nápadem na dárek pro vaše blízké, kteří potřebují vylepšit bydlení. Můžete jim přispět sami nebo se i složit ve více lidech, obdarovaný si poté vybere ze širokého sortimentu.
blog

Jak na montáž plastových oken

V článku se dozvíte, co všechno montáž plastových oken obnáší, jaký je její správný postup a také jak na montáž oken prakticky přichystat svůj byt.
blog

Jak vybrat plastová okna - kompletní průvodce

Vybíráte-li plastová okna, potom se Vám bude hodit náš článek na téma, jak se orientovat v parametrech plastových oken. Kolik komor, skel a těsnění by mělo mít kvalitní plastové okno?
blog

Rozhovor s interiérovou designerkou

Někdo vsadí při zařizování domova na svůj vkus a cit, jiní raději využijí služeb interiérového designera. Oslovili jsme interiérovou designerku Jarmilu Wilczkovou, která vám prozradí, jak taková práce vypadá a jaké jsou trendy v oblasti oken a dveří.
blog

Nejlepší české e-booky o zahradách a prostoru okolo domu

Zahrada pro nás představuje místo, kde trávíme volný čas a kde se věnujeme našim koníčům. Přinášíme vám tipy na nejlepší e-booky o zahradách a prostoru okolo domu.
blog

Jak ušetřit za energie v dnešní nejisté době

Zdražování služeb, zboží a energií rezonuje v současné době v médiích. Přinášíme článek s tipy, jak lze uspořit nemalé finanční náklady za energie.
blog

Zasklení lodžie a balkonů - ceník

Pokud uvažujete o realizaci zasklení balkónu, jistě vás bude zajímat alespoň orientační cena. Ta závisí na mnoha faktorech: velikosti balkónu, typu zasklení, barvě nebo tesnění. V článku naleznete orientační ceník pro zasklívání lodžií a balkónů.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE