Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Sklepní byty - hlavní roli hrají okna

I sklepní byt lze proměnit v příjemné a útulné místo k žití. Pomůže vám k tomu výběr vhodných oken. Více o sklepních oknech a zařízení sklepního bytu se dozvíte v našem článku.
blog

Jak zaměřit žaluzie

V případě, že budete kupovat nové žaluzie, poradíme vám, jak je správně změřit, aby perfektně seděly rozměrům vašich oken.
blog

Jak zaměřit rolety

Zvažujete nové rolety? Poradíme vám, jak správně je zaměřit, aby cenová kalkulace i samotné rolety seděly přesně a montáž proběhla bez problému.
blog

Jak seřídit balkónové dveře

Seřízení balkónových dveří není nijak složité a zvládne ho doma i šikovný kutil. Pokud si přesto sami netroufáte, doporučujeme využít služeb servisního technika.
blog

Nápady na originální velikonoční dekorace

Velikonoce jsou již za dveřmi, přinášíme vám tipy na krásné a originální dekorace od českých blogerek a z příspěvků na našich facebookových stránkách. Nechte se inspirovat a připravte si krásnou jarní výzdobu, se kterou si užijete pohodové Velikonoce.
blog

Zvuková izolace plastových oken

Kvalitní okna by měla dobře izolovat hluky z okolí, obzvláště pokud bydlíte u rušné ulice. Pojďme se podívat, co vyjadřuje hodnota Rw a jak lze zlepšit odhlučnění z venku.
blog

PRODEJ NEPŘERUŠEN! OPATŘENÍ PROTI ŠÍŘENÍ KORONAVIRU

Na základě usnesení Vlády ČR budou naše kamenné prodejny uzavřeny do 24.3.2020. Naši zaměstnanci jsou vám ale stále k dispozici na telefonech a emailech.
blog

Garážová vrata – systém zkrutných a tažných pružin

Zajímá vás, jak vlastně garážová vrata fungují? Tím, že jsou zpravidla dost těžká, snadnou manipulaci zajištuje systém pružin. Pojďme se podívat, jak pružiny kontrolovat a jak se o ně starat.
blog

Sítě proti hmyzu do balkónových dveří

Určitě to také znate...otravné bzučení mouchy v kuchyni nebo pískání komára, který vám v noci létá kolem ucha a vy víte, že se ráno probudíte seštípaní. Pořiďte si sítě proti hmyzu do balkonových dveří i oken a výskyt hmyzu uvnitř se sníží na minimum.
blog

Cena balkónových dveří - na čem záleží?

Cena balkonových a terasových dveří se odvíjí především od použitého materiálu a typu dveří, tj. zda se jedná o dveře klasické otevírací, luxusní posuvné, plastové či hliníkové...Jakým dáte přednost vy?
blog

Zasklení lodžie a balkonů - ceník

Pokud uvažujete o realizaci zasklení balkónu, jistě vás bude zajímat alespoň orientační cena. Ta závisí na mnoha faktorech: velikosti balkónu, typu zasklení, barvě nebo tesnění. V článku naleznete orientační ceník pro zasklívání lodžií a balkónů.
blog

Jak seřídit venkovní žaluzie

V minulém článku jsme radili majitelům venkovních rolet, jak na údržbu, nyní poradíme jak seřídít venkovní žaluzie. Není to nijak složité, stačí je jen jednou za čas omýt a v případě poruch zavolat technika.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE