Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Jak se starat o sítě proti hmyzu a co s nimi v zimě

Největší využití mají sítě proti hmyzu na jaře a v létě, kdy létá nejvíce hmyzu. V článku se podíváme, jak se postarat o sítě po sezóně a zda je nutné je na zimu sundat z oken.
blog

Šikovné blogerky aneb nápady na podzimní dekorace 2019

Pro tvořivé přinášíme článek s nápady na dekorace od blogerek. Jak slaví podzim a zdobí si okna, parapety, dveře nebo balkony? Nechte se inspirovat...
blog

Balkónové dveře pro domácí mazlíčky

Malá dvířka pro domácího mazlíčka k volnému procházení na balkon či terasu se hodí, ať nemusíte dělat vrátného. Je několik možností, kam průchod umístit. Pojďme se podívat, jak je vybrat...
blog

10 věcí, které musíte vědět o hliníkových fasádách

Hliníkový fasádní systém je tvořen z okenních a dveřních hliníkových profilů. Výsledkem je vzdušný a moderní vzhled, propojení s okolím a množství světla uvnitř budovy.
blog

Zastínění balkónových dveří – jaké jsou možnosti

Ačkoli se může zdát, že stínící technika je především letní záležitostí, není tomu tak. Někdy i v zimě je slunce nepříjemně ostré a stínící technika se hodí...
blog

Zabezpečení balkónových a terasových dveří proti zlodějům

V minulém článku jsme se podívali na zabezpečení dveří v souvislosti s dětmi, nyní se podíváme na bezpečnost z hlediska ochrany soukromí a majetku. Pojďme se efektivně chránit proti zlodějům.
blog

Zajištění terasových dveří proti dětem

Oknům, balkónovým a terasovým dveřím je třeba věnovat zvýšenou pozornost vzhledem k bezpečnosti dětí.O tom, jak zabezpečit okna jsme již psali, nyní se podíváme, jak zabezpečit balkónové a terasové dveře.
blog

Co to jsou tepelné ztráty a jak se počítají

Pojďme si spolu spočítat tepelné ztráty. Pokud vám nestačí obálková metoda a chcete mít přesnější údaje, přinášíme vám postup, jak na to. Výsledné hodnoty jsou potřeba např. pro žádost o dotace nebo při prodeji domu.
blog

Jaké zastínění vybrat do různých pokojů

Do různých pokojů se hodí i rozdílné typy zastínění. Někde chcete mít úplnou tmu, třeba kvůli spánku, jinde zase potřebujete plynule regulovat světlo. Pojďme se podívat na tipy, jak správně vybrat stínící techniku.
blog

Obhájili jsme označení "Spolehlivá firma" i v roce 2019

Obhájili jsme označení "Spolehlivá firma" 2019, naše důležité kontakty tak naleznete nejen na našich www stránkách, ale také na Firmy.cz, Najisto.cz a Google.
blog

Zasklení velkých ploch

Velké prosklené plochy a stěny jsou velmi efektní a oblíbené v moderním stavebnictví, přinášejí do interiéru světlo a propojí interiér se zahradou. Jistě stojí zato, přestože jsou finančně náročnější.
blog

Montáž venkovních rolet

V případě, že koupíte již hotové rolety v hobby marketu, bude vás pravděpodobně čekat také montáž. V článku vám poradíme jak při montáži obecně postupovat.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE