Postavte si vysněnou petgolu s Rychloúvěrem od Modré pyramidy

Postavte si vysněnou pergolu s Rychloúvěrem od Modré pyramidy

  • Publikováno: 4.11.2021
  • Kategorie: Pergoly

Máte dům a zahradu a uvažujete o stavbě kvalitní hliníkové pergoly? Když máte novostavbu nebo dům po rekonstrukci, bude se k němu určitě hodit moderní hliníková pergola. Níže se podíváme na různé varianty pergol, ale prvně ještě zmíníme možnosti financování nové pergoly, ke kterému lze využít Modrou pyramidu jako partnera, který vám zajistí výhodný úvěr na bydlení.

Proč právě Modrá pyramida?

Spojení Modré pyramidy a Světa oken se dlouhodobě osvědčilo. Modrá pyramida je stavební spořitelna nabízející poradenství, úvěry a stavební spoření pro lidi, kteří mají v plánu pořízení či rekonstrukci svého bydlení. Aktuálně nabízí svým klientům odborné poradenství ve více než 200 vlastních poradenských místech a správa poskytnutých úvěrů na bydlení a dalších produktů může jednoduše probíhat z domova přes aplikaci MP Home.

Proč investovat právě do pergoly

Nová pergola vám dává nový prostor pro relaxaci, posezení a odpočinek. Získáte příjemné kryté místo, které může sloužit jako venkovní jídelna, místo pro oslavy a setkávání se s rodinou a přáteli, herna nebo jako koutek pro pohodu s knihou v ruce. Pergola nejen že rozšíří váš obytný prostor, ale budete díky ní i častěji na čerstvém vzduchu. I když nebude zasklená, využijete ji po značnou část roku. Pergola může být samostatně stojící v zahradě nebo přímo u domu, kdy kryje terasu.

Typy pergol od firmy Svět oken

Česká firma Svět oken se zaměřuje na jednoduchý design hliníkových pergol. Velikost pergoly závisí na vašich představách, v praxi se pak budete rozhodovat mezi několika typy střech:

  • Střecha z polykarbonátu. Velmi oblíbená a zároveň nejekonomičtější varianta. Polykarbonát propouští dost světla, je pevný a celkem lehký. Je třeba zvážit stínění v horkých letních dnech.

  • Zasklená střecha. Střecha z pevného bezpečnostního skla je prakticky nerozbitná, zároveň propouští nejvíce světla. Je moc příjemná hlavně mimo slunečné dny, pro letní dny je vhodné doplnit pergolu vhodnou stínící technikou.

  • Posuvná střecha z nepromokavé PVC látky. Jednoduchá varianta střechy, kterou je možno vytáhnout, ale i zatáhnout a užít si tak otevřené nebe. Efektivně chrání před sluncem a funguje obdobně jako markýza.

  • Střecha s otočnými lamelami. Jedná se o nejluxusnější variantu střechy, která funguje na principu otočných lamel (obdobný princip jako u žaluzií). Jednoduše tak můžete určovat, kolik světla resp. stínu do pergoly půjde. V zataženém stavu je samozřejmě uzavřená proti slunci i dešti.

Realizace pergoly

Rychloúvěr od Modré pyramidy

Rychloúvěr Modré pyramidy je úvěr na bydlení, kam spadají rekonstrukce, vybavení nebo modernizace interiéru. Může být poskytnut až do výše 800 000 Kč. Obecně platí, že když nechcete do pergoly dávat peníze z úspor nebo jednoduše potřebujete na novou pergolu úvěr, Modrá pyramida je ideální varianta. Rychloúvěr vyřídíte opravdu rychle, jen musíte do jednoho roku od uzavření Rychloúvěru prokázat formou faktury využití půjčených peněz. Rekonstrukce bydlení jsou navíc uznávány i zpětně, a to až do jednoho roku před uzavřením úvěru.

Spojení Světa oken a Modré pyramidy pomáhá zákazníkům

Zájemci o pergoly získávají Modrou pyramidu jako spolehlivého partnera pro financování staveb a rekonstrukcí, což vyhovuje všem třem stranám - zákazníkovi, Světu oken i Modré pyramidě. Jestli o pořízení nové hliníkové pergoly uvažujete, podívejte se na praktickou ukázku kalkulace vybrané pergoly s integrovanou kalkulačkou Rychloúvěru.

My jsme použili modelový příklad pergoly s prosklenou střechou v rozměru 5 x 4 metry. Její orientační cena po započítání všech slev je cca 141 700 Kč (zde uvedená cena pergoly je pouze orientační ke dni 4.11.2021, přesná cena je vypočtena podle zaměření naším technikem a podle dohodnutých parametrů pergoly).

Při financování této zamýšlené pergoly s Rychloúvěrem od Modré pyramidy s výší úvěru 140 000 Kč a dobou splatnosti 7 let bude vaše měsíční splátka 1936 Kč.

;

Naše realizace hliníkových pergol pro vaši inspiraci:

Realizace pergoly

 

Realizace pergoly Realizace pergoly


Pokud vás zaujaly naše produkty, 
kontaktujte některou z poboček, nebo vyzkoušejte nezávaznou kalkulaci:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE