Plastová okna - skladem

Naše skladové zásoby jsou menšího charakteru (většinou se jedná o zakázky, které nebyly z nějakého důvodu namontovány), zásoby skladových výrobků se v čase liší a proto se pro více informací o konkrétních výrobcích neváhejte obrátit na některou z našich poboček.

Pobočky „SVĚTA OKEN“ na Moravě vyprodávají skladové zásoby přímo na centrále ve Vsetíně v průběhu celého roku, několikrát ročně se zde také pořádají velké výprodejové akce. Pobočky v Čechách vyprodávají svoje zásoby v průběhu celého roku. Pro konkrétní informace o současných skladových zásobách kontaktujte přímo na naše pobočky.

Klademe důraz na českou kvalitu a perfektní služby, které Vám zaručíme našim poradenstvím, zaměřením, výrobou na míru a odbornou montáží. Takto budou výrobky „SVĚTA OKEN“ odpovídat Vašim potřebám a hlavně Vám budou dlouhodobě a kvalitně sloužit.

Doporučujeme poptat u nás výrobu plastových oken a dveří na míru za velmi výhodné ceny.

Plastová okna - výprodej

Mimo malých skladových zásob, které postupně vyprodáváme, připravujeme pro Vás po celý rok velké slevy a akce na česká okna a dveře ze „SVĚTA OKEN“. Věříme, že Vás naše akční nabídky zaujmou a vyberete si kvalitní česká okna za příznivé ceny.

Podrobnější informace o probíhajících slevových akcích najdete zde.

Pokud vás zaujaly naše produkty, kontaktujte některou z poboček, nebo vyzkoušejte nezávaznou kalkulaci:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE