Svět oken: ze života firmy

Pobočka Světa oken v Pardubicích

Pobočka Pardubice

 

Pobočka v Pardubicích nabízí pod vedením paní Hany Vackové, vedoucí pobočky, kompletní sortiment Světa oken - plastová okna a dveře, hliniková okna a dveře, stínící techniku (markýzy, rolety a žaluzie) a rolovací a sekční garážová vrata. Pracovníci pardubické pobočky realizují také zakázky na zasklívání balkonů, lodžií a zimních zahrad.

 

Pobočka Světa oken v Pardubicích - mapa
Pobočka v Pardubicích sídlí na adrese Žižkova 42 a je pro Vás otevřena pět dní v týdnu od 7:00 do 17:00, pouze v pátek do 14:30.

 

Pardubická pobočka realizovala v minulých letech velké množství zakázek a má tedy bohaté zkušenosti s montáží zejména plastových oken a dveří a garážových vrat. Zde jsou některé konkrétní ukázky práce pracovníků z Pardubic - výměna oken a dveří v MŠ Pastelka i s děkovným dopisem a dvě instalace garážových vrat. Další děkovné dopisy zákazníků pardubické pobočky naleznete zde.

Plastová okna a dveře reference Pardubice

Recenze plastová okna a dveře Pardubice

Garážová vrata reference Pardubice

Garážová vrata reference Pardubice

Líbí se Vám práce pobočky Světa oken v Pardubicích? sdilej

Pokud byste se i Vy rádi stali spokojenými zákazníky pobočky Světa oken v Pardubicích, pak nás kontaktujte nebo vyplňte nezávaznou poptávku na produkty Světa oken.

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE