Svět oken: ze života firmy

Pobočka Světa oken v Hradci Králové

Pobočka Hradec Králové

 

Zaměstnanci pobočky v Hradci Králové, pod vedením paní Karolíny Kyslíkové, jsou připraveni vyřídit všechny Vaše objednávky z kompletního sortimentu Světa oken. Obrátit se na ně tedy můžete ohledně plastových oken a dveří, hlinikových oken a dveří, stínící techniky (markýzy, rolety a žaluzie) a rolovacích a sekčních garážových vrat. Královéhradecká pobočka pro Vás také připraví realizaci zasklívání balkonů, lodžií a zimních zahrad.

 

Pobočka Světa oken v Hradci KrálovéPobočka v Hradci Králové sídlí na adrese Habrmanova 316, kousek od nádraží a Tesca, a je pro Vás otevřena pět dní v týdnu:
PO a ST: 07:00-12:00, 12:30-16:30
ÚT a ČT: 07:00-12:00, 12:30-16:00
PÁ: 07:00-12.00, 12:30-15:00

Královéhradecká pobočka realizovala v minulých letech velké množství zakázek a má tedy bohaté zkušenosti s montáží zejména plastových oken a dveří a garážových vrat. Níže najdete některé konkrétní ukázky práce - výměna oken v bytovém domě v Dukelské ulici a dvě rozsáhlé výměny plastových oken v Mrštíkově a Čajkovského ulici v panelových domech a dále instalace garážových vrat do řadových domků v Želí. Někteří ze zákazníků projeví spokojenost s realizovanou zakázkou děkovnými dopisy, z nichž má Svět oken vždy velkou radost.

Plastová okna a dveře reference Hradec Králové

Plastová okna a dveře reference Hradec Králové

Plastová okna a dveře reference Hradec Králové

Garážová vrata reference Hradec Králové

Recenze plastová okna a dveře Hradec Králové

Recenze plastová okna a dveře Hradec Králové

 

Líbí se Vám práce pobočky Světa oken v Hradci Králové? sdilej

Pokud byste se i Vy rádi stali spokojenými zákazníky pobočky Světa oken v Hradci Králové, pak nás kontaktujte nebo vyplňte nezávaznou poptávku na produkty Světa oken.

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE