Časté mýty o garážových vratechČasté mýty o garážových vratech

Uvažujete o nákupu nových garážových vrat? Ať už si vyberete vrata sekční či rolovací, nebojte se mýtů, které kolem vrat kolují, ale raději si zjistěte reálné informace u spolehlivého výrobce či prodejce. Na každou garáž totiž existují vhodná vrata, která budou splňovat vaše požadavky. Podívejme se tedy na některé mýty, které se kolem garážových vrat točí:

  • Garážová vrata jsou hlučná. Spousta lidí má představu, že jsou garážová vrata při otevírání a zavírání příliš hlučná a vydávají nepříjemný skřípavý zvuk. Není tomu tak. Moderní garážová vrata se zavírají velice tiše, můžete odjet v noci, aniž byste v domě kohokoliv vzbudili.

  • Pro montáž vrat potřebujete dělat stavební úpravy. U drtivé většiny garáží není potřeba dělat žádné stavební úpravy, objednáte si garážová vrata na míru, nebo budou úpravy jen minimální. Navíc celou montáž vrat zajistí specializovaná firma, takže i kdyby bylo potřeba nějaké drobné zednické práce provést, vše se obvykle stihne během jediného dne.

  • Garážová vrata jsou příliš drahá. Není tomu tak. Už dávno neplatí, že jsou nová garážová vrata luxus, který si mohou dovolit jen boháči. Díky vývoji materiálů a konkurenci v oboru jsou garážová vrata dostupná téměř pro každou rodinu, která má rodinný domek. Zjistěte si konkrétní cenovou nabídku a nejspíše budete příjemně překvapeni.

  • Na malou garáž se vrata nevyrábějí. Dalším mýtem je, že když máte malou garáž, pak na ně tak malá vrata neseženete. Není to pravda, vyrábějí se vrata i pro nejmenší garáže. Sekční i rolovací.

  • Barva vrat se zákazníkům nelíbí. V současné době se vyrábějí a prodávají garážová vrata v různých barevných provedeních a odstínech. Můžete si tak objednat taková vrata, aby barevně ladila s fasádou vašeho domu nebo s ostatními dveřmi a okny.

Zeptejte se osobně v kamenné prodejně

Určitě bychom našli i další mýty o garážových vratech. Jestliže však máte o nová vrata zájem, ideálně první kontaktujte přímo spolehlivého prodejce, který provozuje kromě internetového obchodu i kamenné prodejny. Přijďte se osobně zeptat a sami si ověříte, co je pravda a co není. Hned na první schůzce zjistíte, jaké možnosti garážových vrat existují, kolik vás budou vrata stát i za jak dlouho vám vybraná firma provede jejich odbornou montáž.

Autor: Svět oken   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE