Časté mýty o garážových vratechČasté mýty o garážových vratech

Uvažujete o nákupu nových garážových vrat? Ať už si vyberete vrata sekční či rolovací, nebojte se mýtů, které kolem vrat kolují, ale raději si zjistěte reálné informace u spolehlivého výrobce či prodejce. Na každou garáž totiž existují vhodná vrata, která budou splňovat vaše požadavky. Podívejme se tedy na některé mýty, které se kolem garážových vrat točí:

  • Garážová vrata jsou hlučná. Spousta lidí má představu, že jsou garážová vrata při otevírání a zavírání příliš hlučná a vydávají nepříjemný skřípavý zvuk. Není tomu tak. Moderní garážová vrata se zavírají velice tiše, můžete odjet v noci, aniž byste v domě kohokoliv vzbudili.

  • Pro montáž vrat potřebujete dělat stavební úpravy. U drtivé většiny garáží není potřeba dělat žádné stavební úpravy, objednáte si garážová vrata na míru, nebo budou úpravy jen minimální. Navíc celou montáž vrat zajistí specializovaná firma, takže i kdyby bylo potřeba nějaké drobné zednické práce provést, vše se obvykle stihne během jediného dne.

  • Garážová vrata jsou příliš drahá. Není tomu tak. Už dávno neplatí, že jsou nová garážová vrata luxus, který si mohou dovolit jen boháči. Díky vývoji materiálů a konkurenci v oboru jsou garážová vrata dostupná téměř pro každou rodinu, která má rodinný domek. Zjistěte si konkrétní cenovou nabídku a nejspíše budete příjemně překvapeni.

  • Na malou garáž se vrata nevyrábějí. Dalším mýtem je, že když máte malou garáž, pak na ně tak malá vrata neseženete. Není to pravda, vyrábějí se vrata i pro nejmenší garáže. Sekční i rolovací.

  • Barva vrat se zákazníkům nelíbí. V současné době se vyrábějí a prodávají garážová vrata v různých barevných provedeních a odstínech. Můžete si tak objednat taková vrata, aby barevně ladila s fasádou vašeho domu nebo s ostatními dveřmi a okny.

Zeptejte se osobně v kamenné prodejně

Určitě bychom našli i další mýty o garážových vratech. Jestliže však máte o nová vrata zájem, ideálně první kontaktujte přímo spolehlivého prodejce, který provozuje kromě internetového obchodu i kamenné prodejny. Přijďte se osobně zeptat a sami si ověříte, co je pravda a co není. Hned na první schůzce zjistíte, jaké možnosti garážových vrat existují, kolik vás budou vrata stát i za jak dlouho vám vybraná firma provede jejich odbornou montáž.

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE