Napsali o nás

Napsali o nás - reference


17.2.2011

Vážený pane řediteli Zbranku,

dne 11.2.2011 jsem se stal spokojeným uživatelem výrobků Vaší firmy Svět oken s.r.o. – 9 plastových oken Gealan S 8000 IQ. Chtěl bych tímto krátce shrnout anabázi, kterou jsem úspěšně prošel při výběru výrobce plastových oken do mého domu. Vzhledem k tomu že se jedná o 100 let starý objekt s historickou secesní fasádou, chtěl jsem mít při volbě šťastnou ruku a to se povedlo. Vaši nabídku jsem porovnal z 25 dalšími výrobci a po konzultacích a prověření referencí, historie a právně-ekonomické situace firmy dospěl k závěru zvolit SVĚT OKEN s.r.o. m.j. pro příznivý poměr výkon/cena. K této volbě jsem dospěl přesto, že mi „za humny“ sídlí významný výrobce plastových oken… Jmenovitě tak děkuji a chválím Vaše zaměstnance, kteří mi při realizaci pomáhali:

Olomoucká pobočka – Lucie Bahounková – prvotní orientační kalkulace
Šumperská pobočka – paní Dana Divišová – kalkulace, příprava smlouvy; Ivo Hruban - zaměření
Expedice Vsetín - paní Surá – sjednání termínu montáže
Montážníci Vsetín – Z. Vanduch s kolegou
Sekretariát Vsetín - zpětná vazba – paní Vaňková

Všichni jmenovaní pracovníci vystupovali profesionálně, sympaticky a rychle, což přispělo k velmi dobrému prvnímu dojmu z firmy. Firemní kultura SVĚTA OKEN mi tak připomíná systém řízení podniku Baťa efektivně aplikovaný již v 30 letech 20. stol.

Doufám, že naše spolupráce bude plodná i do budoucna, kdy bych rád rekonstruoval další části domu (např. sklepní okna, veranda – zimní zahrada, francouzké okno v kuchyni, dveře). Dále věřím, že pro případné servisní práce - seřízení kování MACO či žaluzií bude k dispozici Váš pracovník. Pokud bude mít Vaše firma novinky v sortimentu, ocením informaci o nich – emailem či poštou. Nezapomenu také na šíření kladných referencí a doporučení dalším potenc. zákazníkům. Při vší skromnosti zkonstatuji výsledek naší spolupráce – nejestetičtější okna v ulici.

S pozdravem a přáním podnikatelských úspěchů

Ondřej Brzobohatý, Zábřeh