Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Vchodové dveře jako tepelný most

Obecně platí, že přes okna a vchodové dveře utíká nejvíce tepla z domu. Vchodové dveře často působí jako tepelný most. Není to jen tím, že se okna a dveře otevírají, jsou zde i další příčiny. V našem článku zjistíte více.
blog

Jaké si vybrat interiérové dveře

Interiérové dveře jsou důležitým designovým prvkem vašeho domova. Na trhu je k dostání nepřeberné množství interiérových dveří, přičemž můžete vybírat ze široké škály povrchů, výplní, barev či materiálů. Víte, jaké interiérové dveře chcete? Pokud ne, náš článek vám při výběru pomůže.
blog

Akční nabídka interiérových dveří (jen do 31.12.2017)

Akční nabídka interiérových dveří, výrazné slevy na vybrané modely. Budete překvapeni, jak interiérové dveře příjemně ovlivní a změní vzhled a útulnost vašeho domova. Máme pro vás nabídku plných i prosklených dveří v několika designech a barevných provedení.
blog

Hliníkové dveře – pro a proti

Hliníkové dveře jsou moderní a hodí se pro všechny typy budov, navíc mají mnoho výhod - vysoká bezpečnost, odolnost, dlouhá životnost či konstrukční přesnost. Nevýhodu mají v podstatě jen jednu - vyšší cenu oproti plastovým dveřím. Více o hlinikových dveřích se dozvíte v našem článku.
blog

Vchodové dveře z hliníku jsou ideální do bytových domů

Vchodové dveře se vyrábějí buď hliníkové nebo plastové. Je mezi nimi podstatný rozdíl v mnoha ohledech. Například v ceně, životnosti, odolnosti... Pojďme se podívat na to, proč jsou hliníkové vstupní dveře v bytových domech lepí variantou.
blog

Design interiérových dveří vybírejte pečlivě

Interiérové dveře budete mít před očima každý den. Nejen při příchodu domů, jak je tomu u vstupních dveří, ale budete se na ně dívat doslova na každém kroku. I proto je zde výběr dost důležitý. Na výběr máte tisíce nejrůznějších barevných provedení, kombinací materiálů i typů. Ať už se vám líbí prosklené nebo posuvné...
blog

Jak vybrat dveře do koupelny?

Koupelnové dveře musejí na rozdíl od ostatních interiérových dveří splňovat dost specifické požadavky. Kromě toho, že se jedná o dveře, které se v drtivé většině domácností používají nejčastěji, dveře do koupelny by měly být i velmi odolné. Hlavně jim nesmí vadit výrazná vlhkost vzduchu, která se nárazově mění, stejně tak by jim nemělo vadit časté střídání teplot.
blog

Jak jednoduše seřídit dveře

Tak jako okna, garážová vrata či stínící technika, i dveře potřebují pravidelnou údržbu. Ideální je je kontrolovat každý rok a dveře seřídit, případně i namazat panty. Na základní údržbu a seřízení interiérových dveří nepotřebujete odborníka. V tomto článku se podíváme jak seřídit dveře vlastními silami a kdy už je potřeba oslovit odborníka.
blog

Jakou barvu interiérových dveří vybrat

Při výběru interiérových dveří budete řešit, jestli budou plné či částečně prosklené, budete vybírat, z jakého materiálu budou vyrobeny, jestli budou klasické nebo posuvné a v neposlední řadě také musíte vybrat jejich barvu. To není až tak jednoduché, hlavně ať ladí s okolním interiérem.
blog

Plastové dveře – jak vybrat dveřní výplň

Výplň vstupních dveří výrazně ovlivní jejich celkovou kvalitu. Vybírat můžete ze třech typů nejpužívanějších výplní, v článku se dozvíte rozdíly mezi jednotlivými typy i jejich výhody a nevýhody.
blog

Plastové vchodové dveře s madlem, klikou či koulí

Vybíráte vchodové dveře? Nejčastější a nejpraktičtější plastové nebo hliníkové dveře. Drtivá většina lidí volí cenově dostupnější plastové vchodové dveře, ale to, co budeme řešit v tomto článku platí většinou i pro dveře hliníkové. Tedy jaký typ doplňků ke dveřím zvolit - klasické kliky, madlo nebo kouli?
blog

Interiérové dveře z masivu – pro a proti

Budete si pořizovat interiérové dveře? Můžete vybírat z různých materiálů. Nejoblíbenější, nejlevnější a nejpraktičtější jsou bezesporu plastové interiérové dveře, které mívají různou povrchovou úpravu. Naopak nejdražší a nejluxusnější jsou dveře právě z masivu. V tomto článku se podíváme na výhody a nevýhody interiérových dveří z masivu.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE