Zasklívání balkonů a lodžií

Naše systémy nabízí zákazníkům různé  možnosti zasklení lodžie či balkónu. Instalací posuvného zasklení můžete i v panelovém domě vytvořit z balkónu nebo lodžie další prostor, který bylo možné využívat pouze v letních měsících a jednoduše tak zvětšit obytnou plochu bytu.

zelena-linka-balkonyPro více informací volejte naši zelenou linku vymezenou problematice balkónů a lodžií

balkony_ramovy_system

Rámový zasklívací systém  AluPlus

Rámový zasklívací systém představuje vskutku univerzální řešení:
Díky pevné hliníkové konstrukci a variabilitě výplní lze systém AluPlus® využít jak při vyplňování stavebních otvorů, tak při stavbě verand, altánů, zimních zahrad či interiérových dělících příček.

 

balkony_ramovy_system

HLAVNÍ VÝHODY

Rámový posuvný zasklívací systém z čirého skla tl. 4–6 mm nebo izolačního dvojskla 16 mm a hliníkových profilů pro zasklení lodžií, balkónů a výklenků domů, pro dělicí příčky interiérů a pro výrobu zahradních altánů. Systém zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti nepřízni počasí, hluku, prachu a exhalacím. Uzamčením a použitím bezpečnostní výplně se stává účinnou překážkou proti vloupání.


 

balkony-bezramovy

Bezrámový zasklívací systém  AluVista

Bezrámový systém AluVista® poskytuje estetický komfort celoprosklené plochy bez dělících svislých rámů, takže je vítanou možností zejména u rekonstrukcí, kde by příčky mohly rušit celkový architektonický ráz, například u starých budov nebo velkých ploch panelových domů. Čistý transparentní vzhled podporuje i čiré meziskelní těsnění.

balkony-bezramovy

 

HLAVNÍ VÝHODY


Bezrámový posuvný a otočný zasklívací systém z čirého bezpečnostního skla tl. 6 mm a vodicích hliníkových profilů pro zasklení lodžií, balkónů a výklenků domů. Systém zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti nepřízni počasí, hluku, prachu a exhalacím. Je účinnou překážkou proti vloupání.balkony-zabradli-th

Zábradlí ALUMISTR® představuje vskutku univerzální řešení

Díky pevné hliníkové konstrukci a variabilitě výplní lze systém AluPlus® využít jak při vyplňování stavebních otvorů, tak při stavbě verand, altánů, zimních zahrad či interiérových dělicích příček.

balkony-bezramovy

 


HLAVNÍ VÝHODY

Systém hliníkových profilů pro zábradlí, zasklení z čirého skla tloušťky 4–6 mm nebo izolačního dvojskla 16 mm a hliníkových profilů pro zasklení lodžií, balkónů a výklenků domů, pro dělicí příčky interiérů a pro výrobu zahradních altánů. Systém zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti nepřízni počasí, hluku, prachu a exhalacím.Zimní zahrady

Zimní zahrada propojí Váš domov s přírodou. Najednou stojíte uprostřed přírody a přesto jste v příjemném prostředí, kde nefouká vítr, neprší ani nepadá sníh. Pořízením zimní zahrady oživíte Váš dům, výrazně prosvětlíte a zvětšíte Váš obytný prostor a navíc můžete být stále obklopeni zelení. Pěstovat rostliny můžete v zimní zahradě po celou sezónu, protože zde budou mít dostatek světla a tepla.

balkony-zimni-zahradaHLAVNÍ VÝHODY ZIMNÍCH ZAHRAD

Nejdůležitějším předpokladem pro využití zimní zahrady jsou stabilní klimatické prostory. To znamená, že zimní zahrada by měla být využitelná během horkého letního dne, stejně jako za chladného zimního večera. Podmínkou vyrovnané mikroklima prostoru s teplotami 24 – 26 °C v létě a s minimálními tepelnými ztrátami v zimě. Toho lze dosáhnout několika opatřeními. Tím prvním je dostatečný podíl dobře izolovaných ploch, které teplo po nějakou dobu akumulují a později je pomalu vydávají. S tím souvisí i jistá opatrnost při prosklívání ploch.

 

Veškeré dotazy na téma zasklívání balkónů a lodžií Vám rádi zodpovíme na naši bezplatné lince zelena-linka-balkony

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE